Horažďovice najdeme mezi Strakonicemi a Klatovy v nadmořské výšce 427 m na levém břehu řeky Otavy v okrese Klatovy v západních Čechách. Aktuálně zde žije přibližně 5 200 stálých obyvatel. Jste jedním z nich? Pokud ano a vlastníte automobil, pravděpodobně budete řešit, kam ho zavézt na „technickou“. Máme pro vás adresu stanice technické kontroly Horažďovice i tipy, jak ušetřit.

Nepodceňujte přípravu

Cena za technickou prohlídku se různí napříč celou republikou. Zatímco někde za ni zaplatíte devět stovek, jinde se může cena vyšplhat hrubě přes tisícovku. Pokud potřebujete u auta změřit taky emise, připravte se, že cena bude ještě vyšší.

Na druhou stranu se můžete ve vybrané stanici technické kontroly domluvit na spojení technické a měření emisí v rámci jedné návštěvy. Získat tak můžete zajímavou cenu nebo alespoň přiměřenou slevu. Ještě před tím, než na technickou vyrazíte, nechte auto zkontrolovat zkušeným mechanikem.

Šetřete tam, kde to má smysl

A kromě slevy, kterou můžete získat po spojení technické a emisí můžete ušetřit taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení. Protože tento produkt poskytuje několik pojišťoven v Česku, ceny produktu se u nich značně liší.

Pokud hledáte tu nejvýhodnější cenu nebo chcete na stávající pojistce ušetřit, využijte našeho praktického online srovnávače. Prakticky obratem zjistíte, zda můžete za povinné ručení ušetřit a kolik vás bude ve finále stát. Pojistku můžete v případě zájmu uzavřít online.