Město Kaznějov najdeme v Plzeňském kraji asi dvacet kilometrů severně od samotné Plzně. Pokud jste jedním z 3 100 stálých obyvatel, kteří vlastní automobil nebo tady jednoduše chcete nechat prodloužit technickou vašemu plechovému miláčkovi, poradíme, kam s vozem zajet a přidáme i pár rad a tipů, jak ušetřit.

Jak vůz na STK připravit?

Nové vozy musí podle vyhlášky podstoupit technickou kontrolu po 4 letech provozu vozidla, a poté každé 2 roky. Pokud nemáte platnou STK, hrozí vám pokuta až 10 000 korun, a dokonce i úplný zákaz řízení.

Aby vám ve stanici technické kontroly Kaznějov technickou bez problémů prodloužili, je dobré auto ještě před ní svěřit do rukou zkušeného automechanika nebo specializovaného autoservisu.

Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumentů (velký TP, malý techničák, případně výsledky měření emisí), které budete k technické předkládat.

Kdo šetří, má za tři…

Chcete na technické ušetřit? Pokud potřebujete nechat vozidlu změřit emise, domluvte si jejich měření u příležitosti samotné prohlídky. Řada stanic technické kontroly vám dokáže nabídnout lepší cenu nebo alespoň nějakou tu slevu.

A věděli jste, že ušetřit můžete taky na povinném ručení? Jeho cenu si snadno porovnáte prostřednictvím našeho online srovnávače. A pokud najdete zajímavější nebo výhodnější nabídku, můžete si ji sjednat pěkně z pohodlí domova.

Stanice technické kontroly Kaznějov:

STK Rybnice, Rybnice 155, 331 51 Rybnice, tel. +420 373 300 525