Roční cestovní pojištění z pohodlí domova

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

cestovní pojištění s časovým údajem

Vyrážíme-li například na dovolenou, ale stejně tak i na služební cestu nebo poznávací zájezd, často nám stačí jednoduchá pojistka na pár dní. Pokud ale plánujeme práci v zahraničí, nebo dlouhodobý pobyt, mnohem lépe vychází celoroční cestovní pojištění. A to hlavně s ohledem na jeho cenu a na to, že nás chrání skutečně po celý rok, co se v dané zemi nacházíme. Rizika, která může obsahovat, však oproti běžným pojistkám nejsou jiná.

Od zdraví, po odpovědnost

Základem jsou samozřejmě rizika spojená se zdravím. V tomto směru roční cestovní pojištění hradí ošetření, různé lékařské zákroky, ale stejně tak hradí také transporty. Vše až do výše nastavených limitů. Mimo to si ale můžeme pojistit i naše zavazadla jak proti ztrátě, tak i krádeži. Poměrně důležitá může být i naše odpovědnost, jelikož ať už poškodíme majetek nebo zdraví někoho jiného, pojišťovna dané náklady proplatí.

Uzavření je snadné

Pozitivem na celém procesu je určitě fakt, že samotné sjednání je otázkou pár minut. Pokud i vy ojíždíte do zahraničí a roční cestovní pojištění potřebujete, stačí náš porovnávač a výběr konkrétní země, ale také daného termínu a zmíněných rizik. Následně uvedete údaje o vaší osobě, potvrdíte smlouvu a celoroční cestovní pojištění je uzavřeno. Tedy jakmile provedete také platbu.