Půjčka pro nezaměstnané

  • Půjčka bez doložení příjmu

  • Většinou krátkodobý úvěr na nízkou částku

  • Vyšší poplatky

Půjčky
Radíme

Půjčujte si zodpovědně

Než si půjčíte, vyzkoušejte naši kalkulačku a spočítejte si, kolik zvládnete splácet.

Chci vědět, kolik zvládnu splácet

Pro půjčku pro nezaměstnané k nebankovní společnosti

Pokud jste bez zaměstnání a jakéhokoliv pravidelného příjmu, budete muset zkusit své štěstí u některé z nebankovních společností. Ty nabízejí krátkodobé úvěry na nízké částky, které vám pomohou překlenout obtížnou situaci, například když se vám rozbije pračka nebo čekáte déle na výplatu. Počítejte nicméně s tím, že půjčka bez zaměstnání bude poměrně drahá.Proč banky nechtějí půjčit nezaměstnaným?

Banky obvykle sledují celou řadu ukazatelů o dlužníkovi, než se rozhodnou, zda mu poskytnou úvěr. Pokud jste bez práce a nemáte ani čím ručit, jste u banky naprosto bez šance získat půjčku. Banka si musí pohlídat, zda zvládnete úvěr splácet a bez pravidelné výplaty půjčku pro nezaměstnané zkrátka neposkytne.

Jiná situace nastává, když pobíráte důchod nebo například peněžitou pomoc během rodičovské dovolené. V tom případě se jedná o pravidelný a doložitelný příjem a mohli byste mít šanci získat úvěr i u banky. Stejně tak studenti mohou dosáhnout na půjčku, ačkoliv nemají zaměstnání, protože pro ně banky nabízí speciální produkty.

Podívat se na nabídku půjček


Jak vypadá půjčka pro nezaměstnané?

Konkrétní podoba půjčky pro nezaměstnané se liší u jednotlivých poskytovatelů. V zásadě se však jedná o úvěry v řádech několika tisíc korun, které musíte splatit ve lhůtě do 30 dnů. Obvykle se jedná o jednu splátku včetně úroků a všech dalších poplatků.

Dávejte si pozor na pozdní splacení půjčky. To se může pojit s obrovskými pokutami a částka ke splacení se rázem může vyšplhat do enormních výšin. Poskytnutí takové půjčky znamená pro nebankovní společnost vysoké riziko, a proto si za něj bere vysoké poplatky.
Jaké jsou výhody půjčky pro nezaměstnané?

Jedná se o půjčku bez prověření v registru. Z toho důvodu je její vyřízení velice rychlé peníze můžete mít na účtu do pár minut. K žádosti o půjčku potřebujete:

  • vyplnit formulář,

  • předložit občanský průkaz,

  • plnoletost.O půjčku si žádejte online

Rychlé půjčky pro nezaměstnané vyřídíte snadno online. Stačí vám e-mailová adresa a mobilní telefon. To urychlí komunikaci se společností a půjčka vám může být schválena během krátké doby. K žádosti nezapomeňte připojit číslo svého bankovního účtu – jen výjimečně je možné vyplacení půjčky pro nezaměstnané v hotovosti.

Chci srovnat rychlé půjčky


Půjčku pro nezaměstnané vybírejte obezřetně

Bohužel z neštěstí lidí bez příjmů se snaží profitovat některé nepoctivé společnosti. Proto si pečlivě vybírejte, u koho si půjčku pro nezaměstnané sjednáte. Můžete se setkat s nekalými praktikami, například:

  • vybírání poplatku před schválením půjčky,

  • hovory na telefonní linky zpoplatněné vysokými částkami.Mějte se před nepoctivými společnostmi na pozoru a raději vždy využijte srovnávač půjček. Díky němu si porovnáte nabídky půjček pouze od prověřených společností a získáte podmínky od všech poskytovatelů přehledně na jednom místě.

Online srovnání

Srovnejte si aktuální nabídky na trhu

Ve srovnávači najdete pouze ověřené poskytovatele s licencí ČNB a jejich aktuální nabídku.

Podívat se na nabídky
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.