Pojištění domácnosti Wüstenrot pojišťovna snadno a rychle

  • Online rychlé srovnání

  • Nikam nechodíte a vše vyřídíte pohodlně z Vašeho PC

  • Úspora až 40 %

Pojištění majetku
wustenrot logo

Na první pohled je Wüstenrot pojišťovna nováčkem na českém trhu, jelikož vstoupila do tohoto světa v roce 2008, ale na ten druhý ji není třeba představovat. Funguje totiž pod hlavičkou mezinárodně uznávané finanční instituce vztahující se k produktům v oblasti spoření a úvěrů. A tak rozvoj tímto směrem, který zahrnuje i pojištění domácnosti Wüstenrot, je cestou k tomu, jak nabídnout kvalitní služby dalším klientům.

Ať se s vaším majetkem stane cokoliv, bude vám proplacen

Krádeže kol ve sklepě, vyplavení bytu, přepětí v elektrické síti, nebo také požár. To je jenom zlomek situací, které pojištění domácnosti Wüstenrot kryje, a to jak u rodinných domů, tak samozřejmě i u bytů. Kromě této volby nezapomeňte ani na dostatečnou výši pojistného krytí, odpovídající aktuální ceně vybavení, které váš byt má, nebo kolik mají kola ve vašem sklepě.

Sjednání je rychlé a nenáročné

Nebojte se toho, že by sjednání bylo jakkoliv složité. Využije možnosti uzavřít pojištění domácnosti Wüstenrot online, a získejte tak nejenom možnost úspory času, ale také peněz. A to ať už půjdete cestou nejlevnějších, nebo nejkomplexnějších produktů, ze kterých si zaručeně vybere i ten nejnáročnější klient s jakýmikoliv požadavky.