Online pojištění domácnosti Generali

  • Online rychlé srovnání

  • Nikam nechodíte a vše vyřídíte pohodlně z Vašeho PC

  • Úspora až 40 %

Pojištění majetku
generali logo

Generali je ve světě pojišťovnictví velkým pojmem, a to po celém světě. Již od roku 1995 i v naší zemi funguje Generali pojišťovna. Pobočka nadnárodní společnosti, která je tak jistotou vysoké stability a také dodržovaných standardů, nezbytných ke spokojenosti klientů. Ti tak mohou využívat doslova na míru navržené pojistky, jako je pojištění domácnosti Generali, které tak ochrání majetek jak v bytě, tak ve sklepě či dalších prostorách.

Myslete na všechna rizika

Co je při sjednávání této pojistky důležité? Hlavně myslet na to, co vše by se mohlo stát. Požár, povodeň, přepětí, vandalismus nebo krádež je jenom zlomek situací, které existují a na které se pojištění domácnosti Generali může vztahovat. A to v rámci finančních limitů, které je nutné si zvolit, a to s ohledem na cenu všech věcí, které jsou součástí vašeho bytu či domu, a které tak mohou být jakkoliv ohroženy.

Online uzavření je nejsnadnější

Ani na pobočce, ani při návštěvě obchodního zástupce. Tou nejpohodlnější možností je online uzavření, díky kterému máte možnost v klidu nakombinovat všechny vlastnosti vaší nové pojistky. Díky tomu bude pojištění domácnosti Generali nejenom podle vašich představ, ale i výrazně levné, což vzhledem k rozsáhlosti samotného krytí jistě ocení každý, včetně těch nejnáročnějších klientů.