Cestovní pojištění – srovnání cen

Pojišťovna Allianz dnes patří mezi skutečně stabilní a velkou pojišťovnu na našem trhu. Tomu odpovídá řada kontaktních míst, ale i pojistných produktů, mezi které patří i pojištění domácnosti Allianz. Poprvé na náš trh vstoupila v roce 1992, jako součást rozsáhlého koncernu Allianz SE, díky čemuž tak nabízí skutečně pevné zázemí, a to již několik desítek let. Zajímavostí je, že u této pojišťovny byla v minulosti pojištěna i jedna z nejslavnějších lodí, a to Titanic. Již v tu dobu totiž pojišťovna existovala.

Myslete na bezpečí všech vašich věcí

Vybavení našeho bytu či domu, elektronika, ale třeba i obrazy, nebo různé domácí spotřebiče. To vše může pojištění domácnosti Allianz bez problémů pokrýt, a to v rámci celé řady příčin, kterých se můžete obávat nejvíce. Zahrnut může být třeba požár nebo povodeň, přírodní živly, ale stejně tak i krádež nebo dokonce přepadení. Stejně tak mezi možné riziko patří i přepětí nebo podpětí v síti.

Vyberte si pohodlně online

Kvůli uzavření dané pojistky však nemusíte nikam chodit, jelikož vše zvládnete porovnat online a vybrat tak přesně tu variantu, která odpovídá vašim potřebám. Pojištění domácnosti Allianz tak bude sjednáno za několik málo minut, bez nutnosti osobního setkání s pojišťovacím poradcem.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 102