Sjednání pojištění domácnosti Slavia pojišťovna

  • Online rychlé srovnání

  • Nikam nechodíte a vše vyřídíte pohodlně z Vašeho PC

  • Úspora až 40 %

Pojištění majetku
slavia logo

Pojišťovna, která měla mezi svými klienty známé osobnosti, nebo významné stavby po celém světě. Tak přesně taková je Slavia pojišťovna, která po pádu komunismu opět působí také u nás. Její počátky jako takové však sahají do období devatenáctého století. Od té doby se neustále rozvíjela, a tak mezi produkty patří jak pojištění domácnosti Slavia pojišťovna, tak i pojištění aut, nebo pojištění cestovní.

Myslete na všechen váš majetek

To, že pojistit domácnost bychom měli všichni, je neoddiskutovatelný fakt. Rozhodně je ale třeba zaměřit se na to, na co nezapomínat, a co tedy i pojištění domácnosti Slavia pojišťovna může obsahovat. Primárně to jsou všechny prostory, a to nejenom interiér našeho bytu, ale třeba také sklep. To vše je třeba prokombinovat s riziky, od požáru a povodně, přes přepětí v sítě, po krádež nebo poničení všech našich věcí.

Pojistku uzavřete i po internetu

Vývoj této pojišťovny vedl i k tomu, že pojištění domácnosti Slavia pojišťovna uzavřete také online. Z pohodlí domova tak vyberete konkrétní variantu, a to třeba podle rozsahu, nebo té nejnižší ceny. Snadným vyplněním smlouvy tak pojistku platně uzavřete, provedete platbu a váš majetek je ochráněn. A to vše v rámci pár minut.