Cestovní pojištění – srovnání cen

Že není Uniqa pojišťovna žádným nováčkem na našem trhu, to rozhodně není třeba nikomu připomínat. Co je ale dobré zmínit, to je fakt, že v naší zemi působí již od roku 1993. Za sebou má však poměrně výraznou skupinu působící v Evropě, což je jistota stability a dodržování nezbytných standardů. A to ať už je produktem pojištění domácnosti Uniqa, nebo jakýkoliv jiný, který může pojišťovna nabídnout.

Pojistěte si vše, co vám patří

Základní výběr této pojistky by měl zahrnovat nejenom standardní interiéry, ale je dobré soustředit se třeba i na sklepní, či půdní prostory. I zde tak může hrozit požár či povodeň, vaše elektrické výrobky může zničit přepětí v síti, a řada věcí se může stát terčem zloděje. I na tyto situace pojištění domácnosti Uniqa samozřejmě myslí, a tak není problém pojistit si jakékoliv hrozící riziko.

Osobní schůzka není třeba

V čem ale pojištění domácnosti Uniqa pojišťovna rozhodně také nadchne, to je možnost online sjednání. Zapomeňte tak na čekání a nudné schůzky, a sami si prostřednictvím internetu vyberte odpovídající varianty. Ať už z hlediska rozsahu, ceny nebo výhod. To vše zabalte do smlouvy, kterou klikem myši pouze potvrdíte, zaplatíte a vaše nemovitost, konkrétně majetek v ní je ochráněný.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 98