Výhodné pojištění domácnosti ČPP

  • Online rychlé srovnání

  • Nikam nechodíte a vše vyřídíte pohodlně z Vašeho PC

  • Úspora až 40 %

Spočítat ceny
Pojištění majetku
čpp logo

Nabídka České podnikatelské pojišťovny se již dávno nevztahuje pouze na motoristy. Od vstupu na náš trh totiž ČPP stále rozšiřovala své portfolio, díky kterému se nyní pyšní více než 850 klienty, kterých rok od roku přibývá. A to díky pojištění domácnosti ČPP, kdy ochrání svůj majetek v domě, díky pojistkám vztahujícím se na motorová vozidla, ale i díky pojistkám zaměřující se na zdraví, hlavně při zahraničních cestách.

Ochraňte vše, co vám patří

Pojistit svou domácnost by mělo být prioritou každého z nás. I proto, že se jedná o jednu z nejlevnějších pojistek, která navíc může myslet na vše. Ochráníme tak náš nábytek, vybavení, ale třeba i spotřebiče, elektroniku nebo kola v našem sklepě. Samozřejmostí je i to, že pojištění domácnosti ČPP myslí na řadu rizik, od požáru a povodně, přes přepětí v síti, po návštěvu zlodějů, kteří mají na vaše věci zálusk.

Online sjednání trvá pár minut

Velkou výhodou je možnost sjednat si pojištění domácnosti ČPP online. Stačí k tomu několik informací a volba konkrétního pojistného balíčku. Lze si tak v klidu porovnat jednotlivé varianty a rozsahy a zvolit to, co nám bude nejvíce vyhovovat, a co náš byt nebo dům ochrání skutečně nejlépe, dl našich představ.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.