Cestovní pojištění – srovnání cen

Nabídka České podnikatelské pojišťovny se již dávno nevztahuje pouze na motoristy. Od vstupu na náš trh totiž ČPP stále rozšiřovala své portfolio, díky kterému se nyní pyšní více než 850 klienty, kterých rok od roku přibývá. A to díky pojištění domácnosti ČPP, kdy ochrání svůj majetek v domě, díky pojistkám vztahujícím se na motorová vozidla, ale i díky pojistkám zaměřující se na zdraví, hlavně při zahraničních cestách.

Ochraňte vše, co vám patří

Pojistit svou domácnost by mělo být prioritou každého z nás. I proto, že se jedná o jednu z nejlevnějších pojistek, která navíc může myslet na vše. Ochráníme tak náš nábytek, vybavení, ale třeba i spotřebiče, elektroniku nebo kola v našem sklepě. Samozřejmostí je i to, že pojištění domácnosti ČPP myslí na řadu rizik, od požáru a povodně, přes přepětí v síti, po návštěvu zlodějů, kteří mají na vaše věci zálusk.

Online sjednání trvá pár minut

Velkou výhodou je možnost sjednat si pojištění domácnosti ČPP online. Stačí k tomu několik informací a volba konkrétního pojistného balíčku. Lze si tak v klidu porovnat jednotlivé varianty a rozsahy a zvolit to, co nám bude nejvíce vyhovovat, a co náš byt nebo dům ochrání skutečně nejlépe, dl našich představ.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 97