Pojištění domácnosti HVP od nás nejlevněji

  • Online rychlé srovnání

  • Nikam nechodíte a vše vyřídíte pohodlně z Vašeho PC

  • Úspora až 40 %

Pojištění majetku
hvp logo

Dlouhou tradicí jak u nás, tak i ve světě. Tím se může pyšnit Hasičská vzájemná pojišťovna, známá hlavně pod zkratkou HVP. Ta získala potřebnou licenci pro poskytování pojistných produktů již v roce 1992, a od té doby neustále inovovala své portfolium produktů. Mezi to patří i oblíbené pojištění domácnosti HVP, které by mělo být často nezbytnou volbou pro každého, ať už bydlí v domě či bytě.

Kombinace rizik i jednotlivých míst

Co důležité při samotném sjednání? Rozhodně nezapomenout na co nejvyšší rozsah pojistných rizik. Povodeň, požár, zloděj či přepětí v síti patří mezi nejznámější, které vám i pojištění domácnosti HVP může nabídnout. Stejně tak je i desítka dalších. To vše byste poté měli zkombinovat i s jednotlivými součástmi vašeho domu či bytu – tedy místnostmi, balkonem, sklepem nebo kůlnou. I na to vše se může pojištění domácnosti Hasičská vzájemná pojišťovna vztahovat.

Za pár minut může být pojistka vaše

Nemusíte ani na pobočku pojišťovny, ani čekat na příjezd obchodního zástupce. Současné pojištění domácnosti HVP nabídne možnost online uzavření. To je nejenom rychlé, ale také cenově výhodné. Pohodlně si tak vyberete konkrétní produkt, uvedete potřebné údaje a dále už jenom potvrdíte návrh smlouvy. A tím jste dokonale chráněni proti zvoleným rizikům.