Založení pojištění domácnosti Kooperativa

  • Online rychlé srovnání

  • Nikam nechodíte a vše vyřídíte pohodlně z Vašeho PC

  • Úspora až 40 %

Spočítat ceny
Pojištění majetku
kooperativa logo

Vytvoříme-li soupis největších pojišťoven na našem trhu, rozhodně mezi nimi nebude chybět ani Kooperativa. Ta dnes drží téměř čtvrtinový podíl v této oblasti. Dosáhla toho kvalitními produkty i přístupem, ale i rozšiřováním portfolia, kde můžeme najít i dnes velmi žádané pojištění domácnosti Kooperativa. To vše od roku 1993, kdy pojišťovna dostala pro tuzemský trh platnou a samozřejmě i nezbytnou licenci.

Důležité je zohlednit všechna rizika

Uzavřít takovou pojistku nemusí být složité. Pouze je třeba vědět, jaké rizika nám pojištění domácnosti Kooperativa může nabídnout a jaká je dobré vybrat. A jelikož dnes se může stát skutečně cokoliv, je dobré na to při sjednávání myslet. Stejně tak myslete nejenom na majetek umístěný v bytě, ale třeba i na ten, který máte uložen ve vašem sklepě. I na tyto prostory se totiž pojistka může vztahovat.

Pojistka je vaše za pár minut

V dnešní době se určitě není třeba bát toho, že byste museli na pobočku pojišťovny, jelikož pojištění domácnosti Kooperativa uzavřete online. Stačí tak vybrat ideální produkt pro vaše potřeby, a to s ohledem na rozsah, služby i cenu. Jakmile jste spokojeni, potvrdíte návrh smlouvy, provedete platbu a vaše bydlení je pod plnou ochranou.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.