Zřízení pojištění domácnosti ČSOB

  • Online rychlé srovnání

  • Nikam nechodíte a vše vyřídíte pohodlně z vašeho PC

  • Úspora až 40 %

Pojištění majetku

Bylo tomu v roce 2006, kdy na tuzemský trh přišla nová pojišťovna, a to konkrétně ČSOB pojišťovna. Jelikož právě za ní stálo zázemí silné banky, mohla hned od počátku nabídnout širokou škálu produktů, kontaktních míst, ale také jistot s ohledem na stabilitu a tradici. Mezi vyhledávané produkty tak patřilo i patří pojištění domácnosti ČSOB, ale i řada dalších, které dnes nabídnou kompletní správu téměř všech rizik.

Domácnost by měl mít pojištěnu každý

Nábytek, spotřebiče, elektronika či kola. To vše je náš majetek, o který nechceme přijít. A to třeba vlivem požáru, povodně, nebo i vlivem vykradení. To všechno jsou rizika, která zahrnuje i pojištění domácnosti ČSOB. Nabídne ale i řadu dalších, a tak si lze vybrat přesně taková, o kterých si myslíme, že mohou nastat. Vše už stačí doplnit o pojistné částky, a to takové, které skutečně odpovídají hodnotě právě našeho majetku.

Pojistku sjednejte z pohodlí domova

A jakou další výhodu může pojištění domácnosti ČSOB nabídnout? Určitě takovou, že se doslova vyplatí sjednat pojistku online. Nejenom, že vše vybíráte a volíte v klidu vašeho domova, ale ušetříte také čas a samozřejmě i mnoho peněz. Stačí jenom první klik, a za pár minut může být váš domov dokonale chráněn.