Nejvýhodnější pojištění domácnosti Česká pojišťovna

  • Online rychlé srovnání

  • Nikam nechodíte a vše vyřídíte pohodlně z Vašeho PC

  • Úspora až 40 %

Pojištění majetku
generali logo

Portfolia produktů tuzemských pojišťoven se neustále rozšiřují, a ani Česká pojišťovna není v tomto směru výjimkou. Produkty týkající se vašeho auta, zdraví, nebo domu, které charakterizuje pojištění domácnosti Česká pojišťovna, můžete navíc uzavírat online, a za ty nejlepší ceny. To vše nabídne pojišťovna, která na trh vstoupila v roce 1991 a dnes je považována za jednu z nejstabilnějších pojišťoven u nás.

Nejenom váš byt či dům, ale i sklepy

Domácností se ne vždy rozumí pouze vše, co je součástí vašeho interiéru. V tomto směru se pojištění domácnosti Česká pojišťovna může vztahovat třeba i na váš sklep a majetek v něm. K tomu stačí zohlednit možná rizika, jako je požár, krádež, povodeň, nebo v případě elektrospotřebičů i přepětí v síti. Tím je váš majetek plně ochráněn, a jakmile k poškození dojde, stačívá nahlásit jako pojistnou událost.

Pojistěte se třeba hned

Tuto pojistku se rozhodně nevyplatí zanedbávat. Ať už z hlediska velmi nízkých cen, tak z hlediska právě oné komplexní ochrany, kterou pojištění domácnosti Česká pojišťovna může nabídnout. K tomu všemu přidejte fakt, že ji lze sjednat za pár minut, a to logicky online, prostřednictvím našich stránek. Stačí jenom vybrat takový balíček rizik, který bude vašim potřebám plně odpovídat.