Nejvýhodnější pojištění domácnosti VZP

  • Online rychlé srovnání

  • Nikam nechodíte a vše vyřídíte pohodlně z Vašeho PC

  • Úspora až 40 %

Pojištění majetku
vzp logo

Jedna z největších a logicky také nejznámějších pojišťoven v naší zemi. Kromě toho, že nabízí zákonné zdravotní pojištění, se angažuje i v komerčním segmentu, a pojištění domácnosti VZP je jednou z možností, jakou můžeme využít. Zvláště, pokud hledáme jistotu skutečné tradice, jistotu stability a dobrého jména, které si pojišťovna za dobu svého působení na našem pojistném trhu zvládla vybudovat.

Pojistěte vše ve vašem domě i bytě

Samotné pojištění domácnosti VZP se vztahuje na nábytek, součásti bytu, spotřebiče, elektroniku, ale i kola ve vašem sklepě. Přesně tak by tedy měla ideálně vypadat optimální pojistka. Zohledňovat by ale měla i aktuální hodnotu všech věcí, nebo také případná rizika, které mohou nastat. A těch může být kromě požáru, povodně, přepětí nebo krádeže i několik desítek dalších.

Pojištění sjednejte třeba hned

Pokud danou pojistku ještě nemáte, určitě není důvod zoufat. Pojištění domácnosti VZP lze totiž sjednat velmi snadno a samozřejmě také velmi rychle, a to online. Stačí vybrat ideální produkt s ohledem na rozsah plnění, rizik nebo ceny, a za pár minut máte úspěšně uzavřeno. A ať už se stane cokoliv, vy budete mít jistotu, že pojišťovna váš majetek proplatí. A to bez zbytečného otálení.