Cestovní pojištění – srovnání cen

Pojišťovna AXA poprvé vstoupila na náš trh v roce 2008, a od té doby směřuje stále výše až mezi jedny z nejsilnějších hráčů. Vzhledem k samotným aktivům společnosti se jedná o velmi silného partnera, a zároveň i pomocníka pro vás samotné. Například havarijní pojištění AXA je tak jedním z produktů, který zaručeně ochrání váš vůz, a to ať už se jedná o jakoukoliv značku nebo model, a to jakéhokoliv stáří.

Neplaťte škody na vašem voze ze svého

Na co se vlastně havarijní pojištění AXA konkrétně vztahuje? Jak na škody, které způsobíte na svém voze dopravní nehodou, tak i na škody, které způsobí vandal nebo dokonce přírodní živel. Velmi dobrým pojistným rizikem je i případná krádež vašeho vozu. Při uzavírání samozřejmě máte možnost zvolit si i výši spoluúčasti, která znamená, jaký podíl na hrazení škod budete mít. Čím menší bude, tím logicky lépe.

Uzavřete pojistku pár minut před jízdou

Kvůli dané pojistce rozhodně nemusíte na pobočku pojišťovny, nebo pozvat do bytu pojistného agenta. Havarijní pojištění AXA totiž uzavřete mnohem pohodlněji, a to online. Stačí základní údaje o pojišťovaném voze, a již si vybíráte z konkrétních variant za ty nejlepší ceny, jaké vám jenom může pojišťovna nabídnout. Vše je navíc hotovo za pár minut.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 94