Havarijní pojištění Wüstenrot pojišťovna

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny
wustenrot logo

Ačkoliv pojišťovnu Wüstenrot mnozí znají teprve krátce, přesto dokáže nabídnout produkty, které si jako klienti tolik žádáme. Na českém trhu se objevila až v roce 2008, ale do té doby byla také známá hlavně ve světě financí, a to jako jistota nejenom v oblasti úvěrů, ale i spoření. A kvalitní standardy nyní přesouvá právě i do oblasti pojistek, kdy jednou z těch, které potěší třeba motoristy, je i havarijní pojištění Wüstenrot.

Ať už se s vaším vozem stane cokoliv

Nezáleží na tom, zda nabouráte, nebo vám auto poškodí vandal či přírodní živel, či je snad ukradeno. Ve všech těchto situacích totiž havarijní pojištění Wüstenrot přijde na řadu a nabídne tak ono nezbytné pojistné plnění. Jeho výše by samozřejmě měla odpovídat výši samotného vozu, na což je dobré brát zřetel při samotném výběru. Stejně tak je dobré jít i cestou nadstandardu, třeba v souvislosti s asistencemi na cestách.

Sjednání online se vyplatí

Zapomeňte na pobočky a obchodní zástupce, protože havarijní pojištění Wüstenrot lze sjednat i prostřednictvím internetu. Nejenom že ušetříte čas a máte klid při výběru, ale zároveň ušetříte peníze. Snadno tak vyberete ten nejlevnější pojistný produkt, který je díky nulové administrativě snížen na samotné minimum. A tak stačí pár kliků myší, a můžete bez obav na naše silnice.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).