Výhodné cestovní pojištění psa

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

Spočítat ceny
cestovní pojištění

Na dovolenou necestujeme jenom s rodinou, nebo sami. Mnohdy si s sebou bereme také naše čtyřnohé miláčky. I ti potřebují pojistnou ochranu a tak pro ně existuje vyhledávané cestovní pojištění psa. To je cestou, jak minimalizovat rizika spojené třeba s léčením jeho úrazu nebo zranění, stejně jako je cestou, jak minimalizovat finanční dopad při utracení či uhynutí. Dále by pojištění psa mělo obsahovat také pojištění odpovědnosti za škodu, kterou zvíře způsobí. A to na majetku i na zdraví.

Pojistku sjednáte i online

Výhodou dané pojistky je to, že ji nemusíte sjednávat jenom na pobočce, protože cestovní pojištění psa snadno uzavřete i online. Jednoduše si nejenom zvolíte rozsah pojistky, ale vyberete si také pojišťovnu, která danou pojistku nabízí. A to nejenom podle dostupných služeb, ale samozřejmě také podle ceny. I ta je důležitá. Dbejte také na to, aby bylo pojištění skutečně sjednáno tak, aby odpovídalo vašemu mazlíčkovi. Jak s ohledem na věk, tak hmotnost a velikost.

Hleďte také na limity

Co je při sjednávání pojistky důležité, to je podobně jako u lidí výše pojistných limitů, se kterými je cestovní pojištění psa přímo spjato. Zde jasně platí, že čím jsou vyšší, tím pro nás logicky lépe, jelikož získáváme mnohem vyšší stupeň ochrany – tedy té finanční.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).