Zdražení a cena elektřiny Lama Energy

Dodavatel plynu a elektřiny

Počet odběrných míst

  • Elektřina:  54 252

  • Plyn:  33 755

Elektřina - žárovka a zástrčka
logo LAMA energy

Jaká je cena elektřiny u dodavatele Lama Energy?

Zdražení elektřiny u Lama Energy se týká především nových zákazníků. Společnost nabírá nové klienty po ukončení činnosti Bohemia Energy a dalších dodavatelů, ale vztahují se na ně zvýšené ceny elektřiny platné od listopadu. Do nového ceníku Lama Energy se promítlo drastické zdražení elektřiny na burze. S růstem velkoobchodních cen energií se potýkají takřka všichni dodavatelé. Jak se ceny elektřiny u Lama Energy a dalších dodavatelů budou vyvíjet do budoucna, teď závisí na dalším vývoji na burze. Odborníci předpokládají, že ceny elektřiny o něco klesnou příští léto, ale pravděpodobně už se nevrátí zpět na úroveň z roku 2020.

Současnému zdražování se tak vyhnou pouze domácnosti, které si cenu elektřiny fixují z minulosti. Bohužel i v rámci garantovaných cen se u některých dodavatelů objevily nekalé praktiky a společnosti se klienty snaží převádět na nevýhodné tarify, které kopírují vývoj na burze. To je přesný opak toho, co slibovali při uzavírání smlouvy s fixací. Při výběru nového dodavatele elektřiny byste tak měli být maximálně obezřetní a poradit se s odborníky. Na místě je také důkladné prostudování obchodních podmínek. Na podpis smlouvy nespěchejte a v žádném případě se nenechte k uzavření smlouvy nutit mezi dveřmi podomními prodejci. Raději si vše v klidu přečtěte na internetu.

Díky kalkulačce cen elektřiny máte snadný přístup k ceníkům Lama Energy i dalším dodavatelům elektřiny. Srovnání si můžete udělat sami nebo se poradit s našimi specialisty, kteří bedlivě sledují vývoj na trhu. Rádi vám vypočítají, jaké ceny elektřiny u Lama Energy dosáhnete se svým tarifem a spotřebou a vysvětlí vám všechny výhody i nevýhody daného produktu. Kontaktujte nás na bezplatné lince 800 444 455, jsme vám k dispozici každý všední den od 8 do 18 hodin. Uděláme vše pro to, aby se vám zdražení elektřiny dotklo co nejméně.