Dodavatel energie LAMA energy

Dodavatel plynu a elektřiny

Počet odběrných míst

  • Elektřina: 54 252

  • Plyn: 33 755

Chci změnit dodavatele
energie dodavatelé
logo LAMA energy

O dodavateli LAMA energy

Firma LAMA energy a.s. byla založena v roce 2007. V době svého vzniku se specializovala na dodávky plynu velkoodběratelům. Své pole působnosti rozšířila v roce 2009, kdy začala dodávat plyn domácnostem pod značkou levnyplyn.cz. Od roku 2011 nabízí LAMA energy také elektřinu. Dodavatel působí v České republice a na Slovensku.

Oproti jiným dodavatelům se LAMA energy vyznačuje tím, že těží vlastní zemní plyn – v ložiscích na jihu Moravy. Vlastní těžba pokrývá dodávky zákazníkům asi z jedné pětiny. To společnosti umožňuje částečnou nezávislost na výkyvech trhu. LAMA energy dokonce nabízí zákazníkům garanci nižší ceny plynu a elektřiny, než mají dominantní dodavatelé v regionu.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Chci výhodnější energie

Dodavatel plynu a elektřiny uvádí, že si zakládá na férovém jednání se zákazníky, a proto ve smlouvách nenajdete skryté provize ani poplatky.

LAMA energy má zákaznické centrum v Hradci nad Moravicí, ale vše potřebné vyřídíte i po telefonu nebo e-mailem.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.