Ruka s mobilním telefonem v ruce, v pozadí logo T-Mobile

T-Mobile představil nové tarify i vlastní telefon

6. 10. 2022
|
Délka čtení: 5 min.

Operátor T-Mobile představil nové tarify pro nefiremní zákazníky. Láká především na přístup k 5G síti a službu Pořád online. Co se změnilo a jaké tarify jsou aktuálně v nabídce?

Změnu T-Mobile zdůvodnil nárůstem spotřeby mobilních dat. Ty podle něj využívá 89 procent zákazníků s chytrými telefony a více než třetina z nich preferuje tarify s neomezenými daty.

Buďte pořád online

Nové tarify označované jako „pátá generace“ se dělí do tří hlavních skupin. První z nich operátor označuje Pořád online. Jde o tarify s neomezeným voláním a SMS zprávami a datovým balíčkem od 1 do 10 GB.

Ani po vyčerpání datového limitu ale zákazníci o přístup k internetu nepřijdou, díky službě Pořád online mohou i nadále surfovat rychlostí 256 kbit/s, což stačí pro fungování datově méně náročných aplikací, jako jsou jízdní řády, bankovní aplikace nebo sociální sítě.

Tarify Pořád online

Název tarifuCenaDatový limitBalíček Pořád onlineVolání a SMS

1 GB Plus

510 Kč

1 GB

Ano

Neomezeně

2 GB Plus

535 Kč

2 GB

Ano

Neomezeně

4 GB Plus

585 Kč

4 G

Ano

Neomezeně

5 GB Plus

620 Kč

5 GB

Ano

Neomezeně

6 GB Plus

645 Kč

6 GB

Ano

Neomezeně

7 GB Plus

670 Kč

7 GB

Ano

Neomezeně

10 GB Plus

720 Kč

10 GB

Ano

Neomezeně


Druhou skupinou jsou neomezené 5G tarify, u kterých, jak napovídá jejich název, T-Mobile zpřístupnil 5G síť všem zákazníkům. U levnějších z nich si hlavní výhodu 5G připojení, tedy jeho rychlost, ale užijete jen do určitého počtu dat. Po jejich vyčerpání se rychlost sníží, například u tarifu Neomezeně XL na 10 Mb/s.

Neomezené tarify

Název tarifuCenaDataRychlostVolání a SMSMezinárodní minuty do EU

Neomezeně XL

930 Kč

Neomezeně

10 Mb/s, prvních 15 GB plnou rychlostí

Neomezeně

Ne

Neomezeně 2XL

1030 Kč

Neomezeně

10 Mb/s, prvních 30 GB plnou rychlostí

Neomezeně

Ne

Neomezeně 3XL

1140 Kč

Neomezeně

20 Mb/s, prvních 40 GB plnou rychlostí

Neomezeně

100

Neomezeně 4XL

1340 Kč

Neomezeně

Plná rychlost

Neomezeně

1000

Neomezeně 5XL

1640 Kč

Neomezeně

Plná rychlost

Neomezeně

Neomezeně

Technologie 5G představuje novou etapu ve vývoji mobilní komunikace, poskytuje vyšší kapacitu přenosu dat, je efektivnější a bezpečnější. Nároky na rychlé a neustálé sdílení dat rostou a 5G dokáže tuto potřebu řešit. Věříme, že digitální budoucnost je tu pro všechny a naším cílem je, aby na ni naši zákazníci mohli přejít co nejdříve.

Maximiliano Bellassaiobchodní ředitel T-Mobile Czech Republic

V nabídce jsou také speciální tarify pro studenty a seniory, které obsahují jak variantu s neomezenými daty, tak omezené datové balíčky pro ty, kteří mobilní internet příliš nevyužívají.

Srovnání mobilních tarifů zdarma

Hledáte nového mobilního operátora?

V naší kalkulačce si snadno porovnáte nabídky největších operátorů - O2, T-Mobile a Vodafone - a vyberete si tu nejvýhodnější.

Rádi vám pomůžeme se na trhu mobilních tarifů zorientovat a případnou změnu operátora vyřešíme za vás.


Od 5. října najdete v nabídce T-Mobile pouze tarify „páté generace“, ty původní na začátku roku 2023 zruší a zákazníky na nové řešení převede automaticky. Všechny bude v předstihu informovat ve vyúčtování a prostřednictvím SMS zpráv. Pro každého zákazníka je navíc připravena speciální webová stránka, kde si bude moct porovnat rozdíly mezi původním a novým tarifem.

T Phone za 1 Kč

Kromě nových tarifů přišel T-Mobile také se svou vlastní značkou mobilních telefonů. V nabídce má momentálně dva modely, T Phone a T Phone Pro, vyvinuté ve spolupráci se společností Google. Jedná se o cenově dostupné telefony, které využívají operační systém Android 12 a jsou plně optimalizované pro tuzemské 5G sítě.

„Základní model T Phone bude dostupný s tarifní dotací už od 1 Kč, pro náročnější uživatele pak bude určena výkonnější varianta Pro s pokročilejší výbavou už za 499 Kč. Oba modely bude také možné koupit bez tarifních a extra dotací, kdy u modelu T Phone bude základní cena 4 999 Kč a u T Phone Pro 6 499 Kč,“ doplňuje operátor.

T Phone od T-Mobile

Jak se vám tento článek líbil?

Sdílet článek

Související články

 • Krádež auta - zloděj otevírá zámek na dveřích
  21. září 2023|Petr Woff
  10 nejčastěji kradených automobilů: Najdete v seznamu svoji značku?

  Moderní auta jsou stále sofistikovanější, ale pozadu nezůstávají ani zloději. Dříve používali hrubou sílu, která by jim dneska nestačila, takže se naučili různé elektrikářské a programátorské finty. V absolutním bezpečí není žádný vůz, některé modely však mizejí častěji než jiné. Jaké riziko hrozí Škodovce, Volkswagenu, Fordu a dalším automobilům?

 • Platba kreditní kartou
  19. září 2023|Magdaléna Kubečková
  Využijte kreditní kartu na maximum

  Umí vydělat několik procent z nákupu, nabízí zajímavé bonusy, pomůže vám překlenout čekání na výplatu. Můžete s ní bezpečně platit na internetu a v cizině vám usnadní půjčení auta. Když s ní ale neumíte pořádně zacházet, zaplatíte desítky procent navíc na úrocích. Víte, jaké jsou výhody a nevýhody kreditní karty?

 • Žárovka s mincemi v pozadí
  18. září 2023|Petr Woff
  Dodavatelé nabízejí energie pod cenovým stropem. Komu se vyplatí?

  Energie na evropských burzách zlevnily, a proto dodavatelé vydali nové ceníky. Společnosti ČEZ, E.ON, innogy, PRE nebo Pražská plynárenská nabízejí elektřinu a zemní plyn pod cenovými stropy, které stanovila vláda. Není však jisté, zda se v blízké budoucnosti dočkáme ještě výraznějších slev. Proto zvažte, jestli v současnosti uzavřete delší cenovou fixaci, nebo volnější smlouvu.

 • Zabezpečení motorky - zámek na kolo
  17. září 2023|Petr Pohůdka
  Zabezpečení motorky: Jak zastavit zloděje

  Lankové a řetězové zámky, zámek kotoučové brzdy s alarmem nebo GPS lokátor. Zabezpečení motorky proti krádeži má různou podobu. Který způsob ochrany je nejlepší? Záleží na konkrétní situaci. Nejlépe uděláte, když zkombinujete více prvků.

 • Figurka Lego
  15. září 2023|Jana Březinová
  LEGO, akční figurky a další sběratelské kousky. Jak je pojistit?

  V kostičkách LEGO nebo pár sběratelských kartičkách můžete mít doma stovky tisíc korun, a tak by vám nemělo chybět kvalitní pojištění. Netradiční sběratelské předměty můžete zahrnout do běžného pojištění domácnosti nebo je pojistit jako sbírku – pak se vám bude hodit znalecký posudek.

 • Kalkulačka a papíry s grafy
  13. září 2023|Petr Woff
  Sankce za předčasné splacení hypotéky mají stoupnout až na desetitisíce Kč. Jak se jim vyhnete?

  Vláda chce dovolit bankám, aby pokutovaly svoje klienty za předčasné splacení hypotečních úvěrů. Někteří občané by potom museli uhradit navíc až 2 % z předčasně splacené části celkové jistiny. V navrženém zákoně jsou však popsány situace, kdy můžete hypotéku bezproblémově umořit ještě předtím, než skončí její fixace. Pokuta se vám vyhne, třeba když prodáte svou nemovitost nebo se rozvedete. 

 • Muž na motorce
  11. září 2023|Jana Březinová
  Pojištění na motorku: Jak se liší od pojištění auta?

  Povinné ručení na motorku je levnější oproti autu, naopak za pojištění havárie si výrazně připlatíte. Neměli byste podcenit pojištění odcizení, protože motorky se více kradou. Co dalšího byste měli vědět o pojištění motorky?

 • Žena sedí s nohama v ponožkách u topení
  09. září 2023|Petr Pohůdka
  Topná sezona začíná: 5 tipů, na co nezapomenout

  Údržba kotle a komínu, odvzdušnění radiátorů nebo správné nastavení termostatu. Na topnou sezonu se raději připravte s dostatečným předstihem – zejména pokud potřebujete využít služeb profesionálů. Dobrá příprava vám navíc může přinést významné úspory. Na co před startem topné sezony nezapomenout?

 • Žena s účty počítá na kalkulačce
  08. září 2023|Jana Březinová
  Víte, co je kontokorent a kdy se vyplatí?

  Kontokorentní úvěr – zkráceně „kontokorent“ vám dovolí jít do minusu na vašem běžném účtu. Poskytne vám finanční rezervu a umožní zaplacení nečekaného výdaje, když si nechcete brát klasickou půjčku. Komu se kontokorent vyplatí a kdo by se mu měl raději vyhnout?

 • struktura-vydaju
  07. září 2023|Petr Woff
  Struktura výdajů domácnosti: Kolik a za co utrácejí chudí, průměrní a bohatí Češi?

  Tuzemské domácnosti platí především za bydlení a potraviny, následuje doprava a rekreace. Česká společnost je poměrně rovnostářská, ale přesto najdeme významné rozdíly mezi chudšími a bohatšími občany. Například nedávné zdražení elektrické a tepelné energie pociťují silněji senioři než průměrní a vysokopříjmoví zaměstnanci. Porovnejme, jakou strukturu mají výdaje našich domácností.