Žena fotí telefonem vánoční stromek

Vánoční nabídky operátorů: Jakou nadílku pro vás připravili hlavní operátoři?

Zákazníci si zvykli, že vánoční dárky dostávají nejen od svých nejbližších, ale také od mobilních operátorů. Poskytovatelé mobilních služeb na Vánoce každoročně připravují zajímavé akce a odměny. Co si pro vás přichystali v letošním roce?

O2 Vánoce: Tisícovka za každou službu a vylepšená sluchátka

O2 Vánoce zahájilo jako první, letošní kampaň odstartovala již 1. listopadu. Operátor vsadil na podobné trumfy jako loni. Zákazníci se dočkají slevových poukázek v hodnotě 1 000 Kč na nákup hardwarových produktů. Za každou využívanou službu na vás čeká jedna poukázka. Při nákupu zboží můžete využít vždy jen jeden kupon. Voucher ale v mobilní aplikaci Moje O2 můžete darovat někomu jinému.

Kromě smartphonů, tabletů či notebooků lze slevu uplatnit i na nákup hardwaru od O2. Operátor navazuje na loňský úspěch vlastních sluchátek O2 Pods a přichází s vylepšenou variantou O2 Pods+. Ta oproti první řadě disponuje režimem propustnosti a inteligentním potlačením hluku. Cena sluchátek byla stanovena na 1 499 Kč, s poukázkou je tedy pořídíte za 499 Kč. Za stejnou částku můžete mít i multinabíječku O2 Power HUB, s níž nabijete až čtyři zařízení najednou.

Tím ale O2 Vánoce nekončí. Poskytovatel pro své zákazníky přichystal ještě speciální vánoční tarif. Jmenuje se Free+ Start a vyjde na 249 Kč/měsíc. Obsahuje 1,5 GB mobilních dat, neomezené volání a SMS v síti O2 a navíc 30 minut volání na čísla ostatních operátorů. Alternativně můžete na 36 měsíců zvolit verzi o 80 Kč dražší, se kterou získáte mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A. Při jednorázové platbě vás smartphone bude stát 2 881 Kč. Oba tarify musíte aktivovat nejpozději do 31. prosince 2022.

Srovnání mobilních tarifů zdarma

Hledáte nového mobilního operátora?

V naší kalkulačce si snadno porovnáte nabídky největších operátorů - O2, T-Mobile a Vodafone - a vyberete si tu nejvýhodnější.

Rádi vám pomůžeme se na trhu mobilních tarifů zorientovat a případnou změnu operátora vyřešíme za vás.

Chci si srovnat ceny mobilních tarifů

T-Mobile Vánoce: Tradiční dvojice nebo adventní kalendář

Jako druhý spustil vánoční nabídku T-Mobile. Také tento poskytovatel spoléhá na osvědčenou akci – dvojice zařízení, z níž koupě toho druhého vychází na 1 Kč. Speciální podmínky platí pro zákazníky, kteří si prodlouží nebo sjednají smlouvu na mobilní služby na 24 měsíců.

Dvojice jsou vždy navrženy ke konkrétnímu tarifu. Například s tarifem Neomezeně XL s výhodou koupíte za 5 998 + 1 Kč mobilní telefony Samsung Galaxy A33 5G a Samsung Galaxy A13 32 GB. Pro „jablíčkáře“ T-Mobile připravil kombinaci iPhone 12 128 GB a Apple Watch SE za 17 448 + 1 Kč, tentokrát s tarifem Neomezeně 4XL s výhodou.

Zkrátka nepřijdou ani zákazníci, kteří nový telefon nepotřebují. Nová smlouva jim dává možnost si za zvýhodněné ceny pořídit i notebook nebo televizi. Příkladem budiž třeba notebook Acer Swift 1 za 7 999 Kč doprovázející tarif Neomezeně 3XL s výhodou. Ve zvýhodněné dvojici seženete také internet na doma a digitální televizi. Za pevný internet M a T-Mobile TV rovněž s M tarifem zaplatíte během prvního půl roku jen 598 Kč měsíčně místo standardních 998 Kč.

Vánoce čekají i na majitele předplacených karet. Za každé dobití nad 300 Kč získají neomezené volání v síti T-Mobile a neomezená data na týden. Případně si předplacenkáři mohou nadělit zvýhodněná mobilní data na celý rok – 24 GB (12× 2 GB) za 699 Kč. Vánoční akci doplňuje adventní kalendář v aplikaci Můj T-Mobile. Ten od 1. do 24. prosince přinese každý den odměnu či dáreček pro všechny klienty bez ohledu na typ sjednaných služeb.

Vodafone Vánoce: Dvě zvýhodněná zařízení včetně konzolí

Vodafone Vánoce odstartoval jako poslední z velké trojky, hlavní body své kampaně představil 7. listopadu. Základ tvoří široká nabídka dotovaných zařízení. Na jedno telefonní číslo si zákazníci mohou pořídit až dvě zvýhodněná zařízení s celkovou slevou 5 000 Kč. Akce platí pro nové zákazníky při nákupu tarifu Neomezený Super nebo Neomezený Premium 5G s pevným internetem a Vodafone TV. Levněji u operátora dostanete mobilní telefony, notebooky, tablety, ale také chytré hodinky, televize či herní konzole.

Sony PlayStation 5 s hrou a ovladačem tak pořídíte za 12 001 Kč, chytrý televizor Sony KD-55X80KAEP s úhlopříčkou 139 cm za 15 601 Kč. K televizi navíc získáte Vodafone TV v tarifu Komfort na tři měsíce zdarma. Zákazníci, kteří jsou u Vodafonu alespoň 12 měsíců, mohou zlevněnou elektroniku nakupovat za 1 Kč a poté ji uhradit v měsíčních splátkách bez navýšení.

Dárky u Vodafone

Operátor dále prodloužil akční nabídku, ve které kombinuje mobilní tarify s pevným internetem. Tarif Neomezený Super s rychlostí připojení 10 Mb/s vás v této kombinaci vyjde na 599 Kč/měsíc. Majitelé předplacených karet si na své vánoční dárky musí ještě počkat, Vodafone se je chystá představit až 24. listopadu.

Kdo ovládl letošní Vánoce aneb ponožky à la operátoři

Ruku na srdce, letošní nabídky (zatím) ničím nepřekvapily. Stejně jako pod vánočním stromečkem očekáváte alespoň jedny ponožky, i u operátorů už před Vánocemi tušíte, s čím se vytasí. V porovnání s loňským rokem doznaly jednotlivé akce spíše kosmetických změn. Nejoriginálněji si v předvánočním období počíná O2, hlavně díky vlastním brandovaným zařízením. Bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku (ANC) za 499 Kč mají nepochybně potenciál stát se hitem letošních Vánoc.

U zbylých dvou operátorů zase ušetříte daleko více při nákupu elektroniky. Zejména T-Mobile v této oblasti dominuje, na dražších kombinacích zvýhodněných dvojic zařízení se dají ušetřit částky přes 10 tisíc Kč. Vodafone potěší především šířkou nabídky zlevněné elektroniky – dostane se rovněž na zájemce o televizory či herní konzole. I přes relativní předvídatelnost kampaní tak stále platí, že ve vánočních akcích pořídíte elektroniku u operátorů velmi výhodně.

Mějte Vánoce po celý rok

Spíše než o konkrétní vánoční akci vám jde o to, kde budete mít nejlevnější telekomunikační služby po celý rok? Srovnejte si balíčky služeb v naší online kalkulačce. V balíčku si můžete výhodně sjednat mobilní tarify, internet na doma, digitální televizi nebo přenosný internet. Naši zákazníci tímto způsobem v průměru šetří přes 5 tisíc Kč ročně.

Sestavit výhodný balíček

Jak se vám tento článek líbil?

Sdílet článek

Související články

 • Mladá žena na nafukovací matraci s mobilním telefonem v ruce
  Tarify
  07. ledna 2023|Petr Pohůdka
  Předplacené karty vs. paušální tarify: Kdy dává „předplacenka“ smysl?

  Nechcete za mobilní služby platit měsíční paušál? Stále zde existuje alternativa v podobě předplacených karet. Pro koho se takové řešení hodí, jaké přináší výhody a který z hlavních operátorů nabízí nejlepší předplacenou kartu?

 • Žena se sluchátky telefonuje
  Tarify
  12. prosince 2022|Petr Pohůdka
  Jaké jsou telefonní předvolby do zahraničí?

  Svět je propojen více než kdy dříve a určitě i vám se občas stane, že potřebujete zavolat na zahraniční číslo. Aby se vám hovor podařilo uskutečnit, musíte znát telefonní předvolbu dané země. Jak telefonní předvolby fungují a na co byste si při volání do zahraničí měli dát pozor?

 • Mobilní telefon v ruce - žena něco hledá v mobilu
  Tarify
  03. prosince 2022|Petr Pohůdka
  Úložiště v mobilu: Interní paměť, microSD karta nebo cloud?

  Technologie se rychle vyvíjí a co platilo dnes, může být zítra úplně jinak. Jednou z oblastí, která v posledních letech zažila výrazné změny, je úložiště v mobilu. Na dříve velmi rozšířené paměťové karty narazíte spíše zřídka, uživatelům často stačí interní paměť, případně jsou zde online úložiště. Kam a jak můžete v dnešní době ukládat data z mobilu?

 • Wi-Fi vz. neomezená data a hotspot - Sedící lidé s telefony v rukou
  Tarify
  22. listopadu 2022|Petr Pohůdka
  Wi-Fi vs. neomezená data a hotspot: Je čas zrušit pevný internet?

  Předplácíte si u operátora tarif s neomezenými daty? Pak už vás možná napadlo, že byste si v domácnosti vystačili jen s nimi. Ostatní zařízení připojíte přes mobilní hotspot a pevný internet zcela zrušíte – kdo by v dnešní době nechtěl trochu ušetřit? Dává ale takové řešení vůbec smysl?

 • Mobilní tarify v ČR a EU - Ruka držící mobilní telefon
  Tarify
  10. listopadu 2022|Petr Pohůdka
  Mobilní tarify v ČR a Evropě: Proč Češi platí nejvíce?

  Cena mobilních tarifů v ČR je nejvyšší v rámci celé Evropské unie. Neslavné prvenství Česku přisoudila obsáhlá analýza Evropské komise. Proč jsou nejdražší tarify právě u nás, kolik si oproti zákazníkům v ostatních zemích připlatíme a kdy se konečně začne blýskat na lepší časy?

 • Sedící žena s mobilním telefonem v ruce
  Tarify
  04. listopadu 2022|Petr Pohůdka
  Virtuální operátoři: Jsou opravdu levnější?

  Chcete si zajistit mobilní služby, ale nevyhovují vám nabídky velké trojky poskytovatelů? Alternativu představují virtuální operátoři. Na jakém principu fungují, kdy dávají smysl a jací virtuální operátoři v ČR působí?

 • Kde je můj telefon - Zapomenutý telefon na lavičce
  Tarify
  31. října 2022|Petr Pohůdka
  Kde je můj telefon: Aplikace, s kterými najdete ztracený mobil

  Ztracený mobil dokáže způsobit pořádné nepříjemnosti. V telefonu máte mnoho soukromých informací, navíc pořízení nového zařízení není nejlevnější. Možná ale není všem dnům konec a telefon se vám podaří vypátrat. Kromě svého detektivního instinktu se můžete spolehnout na některé mobilní aplikace. Podívejte se, jak najít mobil.

 • Skupinka lidí s telefony, tablety a počítači
  Tarify
  23. října 2022|Petr Pohůdka
  Češi na internetu: Zprávy, nákupy a seriály s českým dabingem

  Bez internetu dnes nedáme ani ránu. Internet nám pomáhá v komunikaci s našimi blízkými, při nákupech, vzdělávání, ale zajišťuje také nepřeberné množství zábavy. Jak se Češi na internetu chovají a jaké zásadní změny v tomto ohledu přinesla pandemie koronaviru?

 • Muž hraje počítačové hry
  Tarify
  17. října 2022|Petr Pohůdka
  Hry online: Jak rychlý internet potřebujete na hraní her?

  Užíváte si hry online? Pak potřebujete rychlý a stabilní internet. Právě hraní her patří z pohledu internetového připojení k nejnáročnějším činnostem. Na jaké aspekty byste se měli zaměřit?

 • Jakého vybrat operátora - mobilní ruce s telefony
  Tarify
  12. října 2022|Petr Pohůdka
  T-Mobile, O2 nebo Vodafone? Koho z nich vybrat?

  Českému trhu s operátory dominují tři společnosti – T-Mobile, O2 a Vodafone. Osvědčení operátoři, kteří na první pohled nabízí velmi srovnatelné služby. Koho z velké trojky si vybrat? Je lepší T-Mobile, O2 nebo Vodafone?

 • Ruka s mobilním telefonem v ruce, v pozadí logo T-Mobile
  Tarify
  06. října 2022|Srovnejto.cz
  T-Mobile představil nové tarify i vlastní telefon

  Operátor T-Mobile představil nové tarify pro nefiremní zákazníky. Láká především na přístup k 5G síti a službu Pořád online. Co se změnilo a jaké tarify jsou aktuálně v nabídce?

 • Muž fotí mobilním telefonem
  Tarify
  02. října 2022|Petr Pohůdka
  Jak vybrat nejlepší fotomobil: Neskočte na triky výrobců

  Zatímco na prvních mobilech fotoaparát vůbec nebyl, dnes patří k nejdůležitějším součástem zařízení. Mnoho uživatelů si telefon vybírá právě podle kvality fotoaparátu. Řadíte se mezi ně i vy? Podívejte se, jak vybrat nejlepší fotomobil.

 • Kde sledovat sportovní přenosy - Partička sleduje fotbal v televizi
  Tarify
  24. září 2022|Petr Pohůdka
  Kde sledovat sportovní přenosy?

  Rádi se díváte na sportovní přenosy? V nabídce jednotlivých kanálů se lehce ztratí i pravidelný fanoušek. Stanic zaměřených na sport je mnoho a jejich program se vždy odvíjí od aktuálních vysílacích práv. Poradíme vám, kde sledovat nejpopulárnější sporty.

 • Chytré hodinky pro děti - Dítě na lavičce s chytrými hodinkami
  Tarify
  10. září 2022|Petr Pohůdka
  Chytré hodinky pro děti: Co všechno umí a v čem pomohou rodičům?

  Chytré hodinky slouží jako prodloužená ruka telefonu, ale mohou představovat také jeho alternativu. Stále častěji na ně narazíte i u dětí. K čemu jsou dětské chytré hodinky dobré a v jakých situacích je ocení rodiče?

 • Displej mobilního telefonu - ukazatel baterie
  Tarify
  07. srpna 2022|Petr Pohůdka
  Jak šetřit baterii mobilního telefonu a kdy přistoupit k její výměně?

  Chytré telefony nabízí celou řadu funkcí a vyřídíte na nich prakticky cokoliv. Daní za tyto výhody jsou vysoké nároky na spotřebovanou energii. Ty se z pohledu uživatele projevují především kratší výdrží baterie. Zjistěte, jak šetřit baterii v mobilu, jakým způsobem telefon správně nabíjet a kdy akumulátor raději rovnou vyměnit.

 • Logo O2
  Tarify
  03. srpna 2022|Petr Pohůdka
  Do zdražování služeb se jako první pustilo O2

  V porovnání s loňským rokem si připlatíte za mnoho produktů či služeb. Dražší jsou potraviny, pohonné hmoty nebo energie. Mobilním službám se lavina zdražování zatím vyhýbala. Tento stav jako první změní O2 – navýšení cen vstoupí v platnost od září. O kolik více budete muset vytáhnout ze své peněženky?

 • Mobil a různý typy nabíječek
  Tarify
  01. srpna 2022|Petr Pohůdka
  Univerzální nabíječka pro všechna zařízení? V EU od podzimu 2024 realita

  Otravuje vás, jak ke každé elektronice potřebujete jinou nabíječku? Od podzimu roku 2024 tyto starosti minimálně v Evropské unii řešit nebudete. V platnost totiž vstoupí nová směrnice, podle které musí mít spotřební elektronika standardizovaný konektor USB-C. Proč EU k tomuto kroku přistoupila a kdo proti přijetí směrnice nejvíce bojoval?

 • mobilní-aplikace
  Tarify
  26. července 2022|Petr Pohůdka
  Jaké mobilní aplikace oceníte na dovolené?

  Chystáte se na letní dovolenou? Vhodné aplikace ve vašem telefonu vám mohou cestování výrazně usnadnit. Pomohou vám například s plánováním pobytu, přesuny, výběrem dobré restaurace, ale také s řešením krizových situací. Jaké aplikace byste si měli před dovolenou nainstalovat do svého mobilu?

 • utopený mobil
  Tarify
  20. července 2022|Petr Pohůdka
  Jak zachránit utopený mobil

  Pobyt u vody k letním měsícům neodmyslitelně patří. Zatímco vy se na příjemné svlažení ve vodě těšíte, váš mobil má oprávněné obavy. Voda mu totiž vůbec nesvědčí. Přestože se jej snažíte chránit sebevíc, ke kontaktu s vodou někdy stejně dojde. Nemusí to však nutně znamenat konečnou. Poradíme vám, jak zachránit utopený mobil.

 • zálohování-telefonu
  Tarify
  12. července 2022|Petr Pohůdka
  Jak na zálohování telefonu

  Mobilní telefon dnes používáme k řadě různých činností, a tak je logické, že v něm máme spoustu důležitých dat a souborů. Ať už jde o fotografie, videa nebo konverzace, jejich ztráta by nás přinejmenším zamrzela. Správným zálohováním však lze těmto nepříjemnostem předejít.

 • pretaceni-kamer
  Tarify
  01. července 2022|Petr Pohůdka
  Přetáčení reklam? Na kanálech Primy na něj zapomeňte

  Od prvního června nemůžete u většiny internetových televizí přetáčet a přeskakovat reklamy při odloženém sledování stanic FTV Prima. Televizní společnost tak reaguje na ztráty příjmů způsobené neodvysílanými reklamami. Konkrétní důsledky pro diváka se však napříč jednotlivými poskytovateli liší.

 • rychlost-internet
  Tarify
  29. června 2022|Petr Pohůdka
  Jak změřit rychlost internetu

  Přijde vám, že internet běží pomaleji, než by měl? Nebo se jen chcete přesvědčit, že poskytovatel zajišťuje garantovanou rychlost internetu? Jasno můžete mít okamžitě –⁠ změřit rychlost internetu zvládnete z domova během několika minut. Předtím, než začnete dělat ukvapené závěry, se ale ujistěte, že dodržujete zásady správného měření.

 • dvojnásobek-dat
  Tarify
  29. června 2022|Petr Pohůdka
  T-Mobile spouští letní kampaň: Čeká na vás dvojnásobek dat zdarma

  T-Mobile prvního července startuje svoji letní kampaň. Operátor si pro zákazníky připravil překvapení v podobě dvojnásobku mobilních dat. Za vyčerpání datového limitu dostanou klienti navíc ještě vodotěsný vak v barvách operátora.

 • Muž surfuje na internetu v mobilu
  Tarify
  23. června 2022|Petr Pohůdka
  Kolik mobilních dat vám spotřebují oblíbené aplikace?

  Správné nastavení datového balíčku není vůbec jednoduché. Pokud nevíte, kolik mobilních dat spotřebují vaše aplikace, riskujete nevýhodné dokupování dat v průběhu měsíce nebo placení zbytečně drahého tarifu. S jakou spotřebou mobilních dat můžete počítat u nejoblíbenějších aplikací?

 • Tarify
  11. června 2022|Petr Pohůdka
  Viry v mobilních telefonech: Jak se jim vyhnout?

  Viry nenapadají jen počítače, v ohrožení jsou i mobilní telefony. Největší hrozby zůstávají stejné – ztráta dat a odcizení citlivých souborů nebo přihlašovacích údajů. Víte, jak svůj telefon před viry chránit a co dělat, když se vám to nepodaří?

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.