Tarify
Vánoční nabídky operátorů

Vánoční nabídky operátorů: Jaké dárky letos operátoři přichystali pro své zákazníky?

22. listopadu 2021|Petr Pohůdka|

Vánoce jsou obdobím jistot. Víte, že v televizi poběží pohádky, na stole bude napečené cukroví a v lednici bramborový salát. Další jistotou se kromě blátivého počasí pomalu stávají vánoční nabídky mobilních operátorů. Co si operátoři pro své zákazníky připravili v letošním roce?

O2: Sleva 1 000 Kč za každou službu a vlastní sluchátka

Vánoce mezi operátory letos odstartovalo O2. Svoji nabídku představilo již na konci října. Od 1. listopadu dostanete za každou využívanou službu slevu 1 000 Kč na nákup produktů od O2. Slevu získávají všichni klienti bez ohledu na to, zda mají u O2 mobilní tarif, předplacenou kartu nebo sledují O2 TV.

Čím více služeb u O2, tím vyšší je konečný benefit. V případě, že u společnosti v rámci rodinného tarifu platíte mobilní služby, pevný internet i digitální televizi, obdržíte celkem tři tisícikorunové slevy – částka se totiž nesčítá, jednotlivou slevu uplatníte vždy jen na jeden nákup. Benefit získáte jak za stávající, tak nově aktivované služby. Slevu upotřebíte v kamenných prodejnách i na e-shopu.

Kromě slev představilo O2 vlastní brandovaná sluchátka O2 Pods. Ta přichází ve třech barevných provedeních a pyšní se výdrží 7 hodin na jedno nabití. O2 stanovilo jejich cenu na 1 299 Kč. Při využití vánočního benefitu si je tedy pořídíte již za 299 Kč.

T-Mobile: Sleva až 14 000 Kč a odměny pro předplacenkáře

Na začátku listopadu spustil svoji vánoční nabídku T-Mobile. V porovnání s O2 je více různorodá. Největších zvýhodnění se dočkají klienti, kteří čerpají neomezené 5G tarify. T-Mobile opět nabízí osvědčenou akci Vánoční dvojičky – sestavu dvou zařízení, z nichž koupě toho druhého vás vyjde na symbolickou 1 Kč.

Tarifní dotace činí až 7 000 Kč. Při kombinaci s akcí Vánoční dvojičky může celková úspora dosáhnout až 14 000 Kč. K nejzajímavějším dvojičkám patří Samsung Galaxy A52s 5G a Samsung Galaxy A22 5G za 6 499 Kč. „Jablíčkáři“ zase ocení iPhone 12 mini 64 GB s Apple Watch SE Cellular 40 mm za 12 999 Kč. Právě T-Mobile díky službě Apple Watch Connection zatím jako jediný operátor v ČR umožňuje plné využití modelů Apple Watch Cellular bez přítomnosti iPhonu.

Zkrátka nezůstanou ani uživatelé předplacených Twist karet. Ti pod stromeček dostanou balíček s 1 GB dat a neomezené volání do sítě T-Mobile na 30 dní zdarma. Stačí jim k tomu dobít předplacenou kartu částkou alespoň 250 Kč. Vánoční cenovku má i pevný internet, který pořídíte za 299 Kč na prvních 6 měsíců napříč všemi rychlostmi. Pokud si nově předplatíte T-Mobile TV, čeká na vás sleva až 40 % na první tři měsíce.

Telefonování o Vánocích

Vodafone: TV či internet čtvrt roku zdarma a sleva až 5 000 Kč

Jako poslední ze tří hlavních operátorů přišel s vánoční nadílkou Vodafone. Největším tahákem je digitální televize na tři měsíce zdarma, která platí u tarifů Klasik a Komfort. Noví a stávající zákazníci navíc získají jako bonus HBO na jeden měsíc zdarma. Tři měsíce zdarma si užijí i ti, kteří si zajistí pevný internet v rychlostech 300 Mb/s a 500 Mb/s.

Stejně jako ostatní poskytovatelé přichystal i Vodafone slevy na vybraná zařízení. Jejich výše se odvíjí od čerpaných služeb a může činit až 5 000 Kč. Slevu uplatníte nejen na mobilní telefony, ale také na notebooky, tablety, televizory nebo chytré hodinky.

Zajímavá akce na vás čeká, pokud si u Vodafonu platíte mobilní tarif Neomezený Basic či Neomezený Super, tedy tarify s neomezenými daty, ale omezenou přenosovou rychlostí. Nově si můžete zvolit tři dny v měsíci, v nichž vaše rychlost připojení nebude nijak limitovaná. Operátor avizoval, že půjde o trvalý bonus, který zůstane v platnosti i po Vánocích.

Který z operátorů ovládl letošní Vánoce?

Čistě z pohledu výše možné úspory připravil nejzajímavější vánoční dárky pro své zákazníky T-Mobile. Na druhou stranu ty nejlepší nabídky podmiňuje čerpáním nejdražších tarifů. Soudě dle počtu prodaných kusů jsou trefou do černého také bezdrátová sluchátka od O2. A klienti Vodafonu rozhodně nepohrdnou třemi měsíci zdarma u digitální televize nebo pevného internetu. V konečném součtu vítězí zákazníci všech tří operátorů. Navíc není vyloučeno, že poskytovatelé přijdou ještě s nějakým last minute dárkem.

Nechte si nabídky operátorů srovnat

Časům, kdy šlo o to, kde dostanete nejvýhodnější mobilní tarif, dávno odzvonilo. Dnes je klíčové, kdo vám nabídne nejlepší komplexní řešení zajišťující nejen mobilní tarify celé domácnosti, ale také pevný internet a digitální televizi. Vyberte si v naší kalkulačce balíčků služby, které požadujete, a nechte si nabídky hlavních operátorů srovnat. Věděli jste, že v průměru domácnosti s balíčkem služeb ušetří více než 5 000 Kč?

Zajímá mě srovnání nabídek operátorů
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).