Vyúčtování za plyn ČEZ

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Plyn - plynový sporák
logo ČEZ

Jeden z největších dodavatelů plynu, který u nás aktuálně působí. Vyúčtování za plyn ČEZ je informací, díky které získáme fakta o tom, kolik plynu jsme spotřebovali, kolik musíme platit, stejně jako získáme informace o tom, jak velké budou jednotlivé zálohy. Vyúčtování zákazníci obvykle dostávají v ročních termínech, pokud v rámci jejich spotřeby nenastane cokoliv mimořádného.

Vyúčtování za plyn ČEZ porovnejte s ostatními dodavateli

Chcete vědět, zda platíte skutečně nejméně a zda není možné ušetřit? V tomto případě pamatujte na to, že je tady náš porovnávač. Ten je možností, jak můžete během chvíle na internetu zjistit, jací dodavatelé ve vaší oblasti existují a jaké nabízí ceny elektřiny a plynu. Vyúčtování za plyn ČEZ tak může být podstatně dražší, než byste mohli platit u dodavatelů jiných.

Změnu zvládne každý

Nejenom porovnání, ale i změna dodavatele je vcelku jednoduchá a snadná. Stačí k tomu jediná věc, a to taková, že online oslovíte dodavatele nového – nejlevnějšího. Ten za vás může vše vyřídit, a tak například podá výpověď u stávajícího, stejně jako zařídí vše ostatní. Také pamatujte na to, že změny jako takové jsou vždy administrativního rázu a netýkají se rozvodů, ani kvality používaného plynu.