Skladování zemního plynu

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Plyn - plynový sporák

Možností, jak skladovat plyn, je hned několik. Jasně dominují takzvané podzemní zásobníky, které jsou především bezpečné, stejně jako nabídnou i dostatečnou kapacitu. Skladování zemního plynu můžeme rozdělit na sezónní zásobníky, stejně jako na ty klasické. V obou případech zde mluvíme o distribuční soustavě. Jsou ale i zásobníky domácí, které lze mít na svém pozemku. Ty je dobré využívat hlavně ve chvíli, kdy chceme za plyn ušetřit.

Nejenom domácí skladování zemního plynu ušetří

Když si pořídíme zásobník, můžeme odebírat plyn levněji. V tom je skladování zemního plynu výhodné. Zapomínat ale nesmíme ani na to, že nízkou cenu vám může pomoci najít i náš porovnávač. Z pohodlí domova, online a během několika málo minut zjistíte, jací dodavatelé ve vaší lokalitě existují a za kolik plyn nabídnou. A je jedno, zda plánujete novou přípojku, nebo změnu dodavatele. Toto nezávislé porovnání je i pro vás.

Co budete potřebovat?

Není to nic složitého, jelikož základem je adresa konkrétní přípojky. Dále je to i vaše plánovaná roční spotřeba, stejně jako informace o tom, na co plyn budete využívat. Na základě těchto údajů budete zařazeni nejenom do optimálních tarifů, ale zobrazené ceny nebudou jenom orientační, ale budou skutečně přesné.