Vlastnosti zemního plynu

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Plyn - plynový sporák

Zemní plyn má jasně danou charakteristiku, která je i důvodem jeho těžby, stejně jako i jeho využití. Pokud se podíváme na vlastnosti zemního plynu, nesmíme opomenout, že se jedná o plyn bezbarvý, nezapáchající, stejně jako se jedná o fakt, že jde o plyn hořlavý. Patří do skupiny těch topných. Dnes je znám ve dvou formách, které s vlastnostmi souvisí. Můžeme ho označovat jako CNG a LNG. Z pozitiv ale potěší i jeho výhřevnost, nebo spalné teplo.

Mezi vlastnosti zemního plynu patří i nízká cena. Poznejte ji

Na co dále nezapomínáme, to je nízká cena. Naše kalkulačka plynu vám ukáže, že tomu tak skutečně je. Vlastnosti zemního plynu se tak vážou i k plnohodnotnému užití na vaření, topení i ohřev vody. Stačí si vybrat dodavatele, který nabídne odpovídající tarif. To vše jednoduše, z pohodlí domova a bez nutnosti kamkoliv chodit. Uvedené ceny nejsou orientační, ale jedná se o ceny, které jsou skutečně přesné.

Vybrat dodavatele je hračkou

Vše zvládnete online. Nejprve si porovnejte ceny a seřaďte dodavatele od nejnižší. Poté vybraného online oslovíte a počkáte na zpětný kontakt. Následně už jenom počkáte na smlouvu, kterou podepíšete. Pokud k němu přecházíte, nezapomínejte také na výpověď u dodavatele stávajícího. Tím je snaha o dosažení nejlevnějšího plynu u konce.