Výměna plynoměru

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Plyn - plynový sporák

Plynoměr je nezbytné zařízení, na základě kterého se měří, kolik plynu ve vaší domácnosti nebo firmě spotřebujete. Každý plynoměr má samozřejmě i svou plombu a měl by být spojený se správnou funkčností. Pokud je problém, je třeba výměna plynoměru, která zajistí, že bude vše v pořádku. Tu zajistí především distributor plynu, jehož rozvody vedou ke konkrétnímu objektu.

Výměna plynoměru není při změně dodavatele nutná

Mnoho lidí se ptá také na to, zda je výměna plynoměru nutná ve chvíli, kdy dochází ke změně dodavatele. Odpovědí je, že ne. Dodavatele vám pomůže změnit třeba náš porovnávač, který je možností, jak toho pravého také poptat. Změna je tak výhradně administrativní a souvisí především s výpovědí stávající smlouvy a také s podpisem smlouvy nové.

Nejděte nejlevnějšího dodavatele plynu

Naše kalkulačka plynu vám umožní také to, že najdete nejlevnějšího dodavatele, který je v dané oblasti k dispozici. A to jednoduše, online a za pár minut. Můžete si pohodlně srovnat ceny jednotlivých možností a zjistit, ke kterému se vyplatí přestoupit. Dané ceny nebudou jenom orientační, ale budou přesné, které budete skutečně moci platit.