Cestovní pojištění – srovnání cen

Jsou hned čtyři hlavní složky, které složení zemního plynu zahrnuje. Naprostým základem je metan, který může činit někdy i 90 procent celého objemu zemního plynu. Dále to jsou také plyny jako etan, propan a butan, které mají zastoupení i několika desítek procent, ve výsledném plynu. Další složky už jsou spíše zanedbatelného charakteru, jelikož se jedná třeba o oxid uhličitý v jednotkách procent, a dále o kyslík, dusík, nebo sirovodík, které mohou být zastoupeny v desetinách procenta.

Složení zemního plynu ovlivňuje těžba. Cenu zase dodavatel

Podle toho, kde se plyn těží, může být složení zemního plynu jiné. Dále je třeba říci, že se obvykle složení zemního plynu nepodepisuje na ceně. Na ní má naopak vliv dodavatel. Pomocí našeho porovnávače zjistíte nejenom to, jací existují ve vaší lokalitě, ale zjistíte i to, jaké jsou jejich ceny. Stačí uvést, na co plyn používáte a jaká je jeho spotřeba.

Změna dodavatele je jenom administrativní

Pokud vám vybereme toho pravého, můžete ho jednoduše oslovit a dále už vyřídit všechny smluvní formality. Pamatujte, že konkrétní změna je jenom administrativní, což znamená, že veškeré rozvody plynu zůstane stejné. Totéž platí i o jeho složení, tedy o jeho samotných vlastnostech a kvalitě jako takové.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 70