Výbušnost zemního plynu

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Plyn - plynový sporák

Zemní plyn může být i nebezpečný. Pokud něco hrozí, je to výbušnost zemního plynu. Riziko může přicházet při špatném uskladnění, při neodborné manipulaci, nebo ve chvíli, kdy uniká. Pokud se nahromadí, může jiskra či elektrický výboj znamenat výbuch. Eliminace daného problému je spojena s dodržováním bezpečnostních podmínek distribuce a uskladnění, stejně jako s pravidelnými kontrolami domácností.

Kontrolujte nejenom úniky, ale i ceny

Když už doma plyn máte, nezapomínejte, že kromě kontroly úniků plynu můžete kontrolovat také jejich ceny. A to pomocí našeho porovnávače, online, z pohodlí domova. Z jakého důvodu? Máte možnost vybrat toho nejlevnějšího, se kterým je spojena možnost ušetřit i několik tisíc korun ročně. Vybrat toho nejlepšího zvládnete online, za pár minut, bez nutnosti kamkoliv chodit.

Co k porovnání potřebujete?

Nic složitého. Stačí jenom adresu odběrného místa, stejně jako také plánovanou spotřebu i informace o tom, na co budete plyn využívat. To vše stačí k tomu, abyste zjistili seznam dodavatelů a jejich ceny. Vybrat toho pravého lze také online, s jistotou toho, že vám pomůže i s přechodem od stávajícího. Změna je jenom administrativní a tak žádné kontroly zaměřené na únik a výbušnost plynu u vás doma opětovně řešit nemusíte.