Sazba DPH za zemní plyn

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Spočítat ceny
Plyn - plynový sporák

Daním se dnes nevyhneme téměř nikde. I proto nás může zajímat také sazba DPH za zemní plyn, která je také jednou z těch, kterou přirozeně musíme pravidelně platit. Podíváme-li se na její hodnotu, tak aktuálně platí, že výše daně je celých 17 procent. Tolik tedy platíme navíc, pokud plyn odebíráme. Daně jsou samozřejmě stanoveny legislativní úpravou a mohou se v průběhu let měnit.

Trápí vás sazba DPH za zemní plyn? Ušetřete jinak

Tato sazba je zkrátka a jednoduše nedílnou součástí ceny za zemní plyn. Pokud je vaším cílem úspora, využijte náš porovnávač. Sazba DPH za zemní plyn vás už nebude tolik trápit, jelikož cenu budete mít velmi příznivou. A to i o několik desítek procent nižší. Stačí k tomu použít náš porovnávač, který vám během několika vteřin nejenom zjistí dodavatele ve vaší oblasti, ale samozřejmě také porovná jejich ceny, za které lze energie odebírat.

Změna dodavatele je hračkou

Bát se nemusíte ani toho, že by byla jakkoliv složitá i samotná změna dodavatele. V tomto ohledu jasně platí, že jde o proces administrativní. Stačí jenom výpověď u stávajícího a sepsání smlouvy u toho nového. Rozvody, stejně jako kvalita plynu se nemění. Mnozí dodavatelé dnes dokonce umožní i to, že za váš všechny potřebné kroky jednoduše vyřídí. I to je pro mnoho lidí velké plus.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.