Moravské Budějovice jsou městem v okrese Třebíč (kraj Vysočina). Najdeme je asi 19 kilometrů jižně od Třebíče, na dopravní spojnici mezi Jihlavou a Znojmem na potoce Rokytka. V Moravských Budějovicích žije asi 7 300 stálých obyvatel. Pokud mezi ně patříte a zároveň vlastníte automobil, bude vás pravděpodobně zajímat, kam ho zavézt na pravidelnou technickou.

Bez technické to raději nezkoušejte

Platná technická je ze zákona povinná. Pokud byste s propadlou technickou na silnice vyrazili, hrozí vám poměrně výrazná pokuta v a krajním případě i zákaz řízení. Cena technické prohlídky závisí na konkrétní lokalitě a pohybuje se okolo 900 až 1100 korun.

Tipy, jak ušetřit

Chcete ušetřit? Při objednání na STK ve městě Moravské Budějovice se zeptejte, zda se dá spojit emisní a technická kontrola vozu. Na některých stanicích díky tomu získáte slevu nebo zajímavější cenu. A šetřit můžete taky na povinném ručení, jehož cenu za vás porovná naše online kalkulačka.

Spočítat ceny

Stanice technické kontroly Moravské Budějovice

Stanice technické kontroly - Smetana a Smetana s.r.o., Lažínky 71, 676 02 Moravské Budějovice, tel. +420 568 420 332

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.