Jsme tu pro vás 24/7 i v době pandemie koronaviru

Poslední dny jsou vzhledem k nutným opatřením zpomalujících šíření nového typu koronaviru nesmírně náročné. Protože nebereme situaci na lehkou váhu a jsme si vědomi potřeby vyřídit co nejvíce věcí z pohodlí domova, nezahálíme a i přes současnou situaci stále fungujeme 24/7!

Neustále v kontaktu i bez osobní návštěvy

Jako největší a nejvýznamnější zprostředkovatel online pojištění v České republice se snažíme o to, poskytnout vám maximum dostupných informací o nejvýhodnějším povinném ručení nebo havarijním pojištění. Aniž byste museli opustit domov, jednoduše zjistíte, kde si uzavřete solidní pojištění domácnosti, kdo vám nabídne nejlepší ceny plynu nebo elektřiny, či u koho sjednat nejvýhodnější půjčku. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a bez nutnosti osobní návštěvy.

Žádný tlak, ale volná ruka

Ať už potřebujete srovnat ceny energií, povinného ručení nebo třeba vybrat vhodnou půjčku nutnou pro překlenutí nepříznivé finanční situace, s námi máte vždy volnou ruku. Na základě vstupních informací se před vámi rozevře bohatá nabídka produktů, které si následně můžete seřadit dle jejich kvality nebo ceny. A pokud vám nějaký produkt padne do oka, není problém si ho jednoduše sjednat online. Pokud budete potřebovat pomocnou ruku nebo radu od „přítele na telefonu,“ neváhejte nás kontaktovat. I v téhle situaci jsme tu pro vás!

Zbytečně neriskujte a navštivte nás jindy

Omezte pobyt venku na nezbytné minimum a chraňte sebe i své blízké. Vždyť vše, co u nás potřebujete vyřídit, zvládnete online! Na e-mail vám pošleme smlouvy, obchodní podmínky i další dokumenty k prostudování. Pokud u nás uzavřete povinné ručení, zelenou kartu obdržíte poštou. A umíme toho mnohem víc! Tak zbytečně neriskujte a osobně nás navštivte jindy.

#spolutozvladneme

Infografika: COVID - Srovnejto.cz