Nejvýhodnější rodinné cestovní pojištění

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

cestovní pojištění děti

Do zahraničí míří nejenom mladí lidé, ale často i celé rodiny. A to hlavně za účelem dovolené. Pro ně je ideální právě rodinné cestovní pojištění, díky kterému tak mohou být pojištěni všichni členové domácnosti, a to v rámci jedné jediné smlouvy. Výhoda spočívá hned v několika aspektech.

Není třeba uzavírat každou smlouvu zvlášť, protože je možné využít finančního zvýhodnění, a v rámci možných balíčků nabídne rodinné cestovní pojištění i nejčastější rizika spojená s případným chováním a konáním jak dospělých, tak i dětí.


rodina-u-more

Od zdravotních rizik po asistenční služby

Stejně jako rodinné cestovní pojištění, i běžná pojistka dokáže nabídnout mnohem více, než jenom základ spojený s výdaji za ošetření. Vhod totiž přichází také pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti, ale také dostupnost asistenčních služeb – třeba právních nebo tlumočnických. To vše jsou možnosti, jaké může člověk v zahraničí využít, a jaké mu často přijdou maximálním způsobem vhod.

Nejlépe online

Uzavřít jakoukoliv cestovní pojistku, a tedy i rodinné cestovní pojištění lze také online. Mezi výhody patří možnost si často porovnat ceny, dále také celková rychlost a hlavně jednoduchost celého procesu. To vše logicky vede k tomu, že dnes už není problém pojistit se třeba i pár minut před odletem v letištní hale.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.