Povinné ručení sazby

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Bez uzavřené pojistky není radno s naším autem vyjíždět na naše silnice. Samozřejmě než pojistku uzavřeme, je dobré si zjistit, jaké má povinné ručení sazby. Jedině tak si uděláme náhled na to, kolik bude právě nás přibližně stát. Vše vám umožní naše povinné ručení kalkulačka, díky kterému si tak z pohodlí domova a za pár chvil porovnáte pojišťovny a přesně zjistíte, jak to s aktuálními cenami za tuto pojistku je. A to na vaše konkrétní auto, pro vaši konkrétní osobu.

Co ovlivňuje cenu?

Pokud zjišťujete, jaké má povinné ručení sazby, je určitě dobré vědět ještě jednu dobrou věc, a to je fakt, co vlastně cenu ovlivňuje. Je to nejenom volba pojišťovny, ale také objem motoru vašeho auta, výše vašeho bonusu a také lokalita, ve které bydlíte. V neposlední řadě to jsou ale i limity plnění, tedy maximální částky, které v případě pojistné události vyplatí pojišťovna klientům.

Myslete i na různá připojištění

To, že může mít povinné ručení sazby větší a menší tedy není nic neobvyklého. Dobré je ale vědět i to, že je mohou ovlivňovat i různá připojištění. Na druhou stranu je určitě dobré mít pojištěné třeba přední sklo, ale také riziko střetu se zvířetem. Navíc některé pojišťovny mohou dávat tato připojištění zcela zdarma.

Víte že...

Ušetřete na autopojištění až 50 %

Naši zákazníci s námi průměrně ušetří 2 350 Kč za povinné ručení. Buďte mezi nimi i vy.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.