Srovnání neomezených tarifů

Neomezená data, SMS i volání do všech sítí
 • Nezávislé srovnání největších mobilních operátorů

 • Garantovaná výše měsíční útraty za služby. Neplatíte nic navíc, ani za volání na pevné linky

 • Vybraný tarif vám zdarma pomůžeme sjednat

Chci neomezený tarif
Neomezené tarify - grafika

Co je to neomezený tarif?

 • S neomezeným mobilním tarifem se nemusíte nijak omezovat - voláte, surfujete po internetu i píšete SMS bez jakýchkoliv limitů a starostí.

  Historicky neomezené tarify nejdříve nabídly neomezené volání a SMS. Operátoři až v průběhu let přidali i neomezená mobilní data.

Co zvážit při jeho výběru?

 • 1

  Pro koho je vhodný?

  Pravidelně vám na konci zúčtovacího období chybí volné minuty nebo data a musíte je draze dokupovat? V takovém případě vás neomezený tarif zpravidla vyjde levněji.

 • 2

  Na co si dát pozor?

  U neomezených dat si dejte pozor na to, jakou rychlost přenosu vám poskytovatel garantuje. Levnější neomezené tarify zpravidla mají limitovanou rychlost.

 • 3

  Kolik vás bude stát?

  Zcela neomezené tarify nepatří mezi nejlevnější, ty s omezenou rychlostí přenosu dat začínají zhruba na 600 korunách. Ušetřit můžete, pokud si u operátora sjednáte výhodný balíček služeb, který kromě tarifu obsahuje také internet nebo televizi.

Neomezené tarify u operátorů

Neomezeně XL

T-Mobile

Logo T-Mobile

 • Neomezená data, minuty i SMS

 • Rychlost 10 Mb/s (prvních 15 GB plnou rychlostí)

 • Podpora 5G sítě

 • 930 Kč/měsíc

Mám zájem

Basic

Vodafone

Logo Vodafone

 • Neomezená data, minuty i SMS

 • Rychlost 2 Mb/s (možnost až 5 dní v měsíci vyzkoušet neomezené 5G připojení)

 • 599 Kč/měsíc

Mám zájem

Neo Modrý

O2

Logo O2

 • Neomezená data, minuty i SMS

 • Rychlost 10 Mb/s

 • 899 Kč/měsíc

Mám zájem
Neomezené tarify - mobil na ruce - grafika

S výběrem tarifu i jeho sjednáním vám pomůžeme

Při výběru mobilního tarifu vždy zvažte své nároky a způsob využití mobilního telefonu. Pokud se nechcete nechat omezovat, jsou pro vás neomezené tarify ideální volbou.

Srovnat ceny mobilních tarifů

Fungují všechny neomezené tarify stejně?

Ačkoliv by neomezený tarif, jak jsme vysvětlili výše, měl obsahovat neomezené množství minut, dat i SMS, historicky se podmínky u jednotlivých operátorů lišily. V praxi se tak můžete setkat i s následujícími variantami.

Neomezené volání

Tarif s neomezeným voláním do všech sítí ocení například podnikatelé nebo lidé, kteří často volají příjemcům napříč mobilními operátory. Tarify zaměřené především na volání využívají i senioři.

Spočítat ceny

Neomezené SMS

Tarify s neomezeným množstvím SMS zpráv se hodí především dětem nebo teenagerům, kterým nevadí menší počet volných minut nebo mobilních dat.

Spočítat ceny

Neomezená data

Za tarif s neomezenými daty si v porovnání s ostatními kategoriemi připlatíte. Dejte si pozor především na rychlost přenosu, u levnějších tarifů ji operátoři často omezují.

Spočítat ceny

Jak si neomezený tarif sjednat?

Se změnou operátora
U stávajícího operátora
Zřízení nového telefonního čísla
Srovnejte si ceny tarifů

Stačí v naší online kalkulačce zadat, co by měl váš nový tarif splňovat. Naši specialisté vám pomohou se na trhu neomezených tarifů zorientovat.

Připravte si OKU kód

Pro převod telefonního čísla mezi operátory je potřeba OKU kód, který najdete v internetové samoobsluze nebo na posledním vyúčtování.

Počkejte na převod čísla

OKU kód stačí nadiktovat našemu specialistovi, který vše zdarma vyřídí za vás. Během několika dalších dní vám kurýrní služba doručí novou SIM kartu.

Využívejte nový tarif

Jakmile nový operátor vše zpracuje, potvrdí vám aktivaci SIM karty pomocí e-mailu a SMS. Pak už stačí daný den SIM karty vyměnit a začít využívat výhodný tarif.

Srovnejte si ceny tarifů

Nejste spokojení se stávajícím mobilním tarifem? Zadejte do naší online kalkulačky požadavky, které by měl nový splňovat. Naši specialisté jsou připraveni vám s výběrem pomoci.

O administrativu se nestaráte

O veškerou administrativou a papírování se zdarma postaráme my. Vše vyřešíte z pohodlí domova.

Počkejte na aktivaci tarifu

Jakmile operátor vše zpracuje, změnu tarifu vám potvrdí pomocí e-mailu nebo SMS. Telefonní číslo ani SIM karta se v tomto případě nemění.

Srovnejte si ceny tarifů

Víte, co by měl váš nový tarif splňovat? Vyplňte tyto základní požadavky v naší on-line kalkulačce. Naši specialisté vám s výběrem rádi pomohou.

O administrativu se nestaráte

Zřízení nové služby vyřešíme s vybraným mobilním operátorem za vás. O nic se tak nemusíte starat.

Počkejte na aktivaci tarifu

Během několika dnů vám kurýrní služba doručí novou SIM kartu a vybraný operátor vás následně bude informovat o datu aktivace. Pak už jen stačí vložit SIM kartu do telefonu a využívat výhodnější tarif.

Co u nás najdete

Balíček na míru

Nejlevnější neomezený tarif pořídíte spolu s dalšími službami – pevným internetem a digitální televizí. V průměru ušetříte 5 088 Kč ročně.

Nezávazné srovnání

Do kalkulačky zadáte základní údaje, které by měl váš tarif splňovat, jako je objem dat nebo minut. Během několika okamžiků zjistíte, co nabízí největší operátoři.

S výběrem poradíme

S výběrem neomezeného tarifu vám poradíme. Srovnání tarifů mobilních operátorů i naše poradenské služby jsou vám k dispozici zcela zdarma.

Nejčastější otázky

Dá se sehnat neomezený tarif bez závazku?

Můžu neomezené jednotky využívat i v zahraničí?

Je možné si k tarifu pořídit i zvýhodněný telefon?

Jak často můžu tarif měnit?

Srovnaný magazín

 • Tarify
  16. ledna 2022|Petr Pohůdka
  Neomezená data: Kteří operátoři mají nejlepší podmínky?

  Zatímco před několika lety potřeboval neomezená data jen málokdo, dnes o tuto službu stojí stále více zákazníků. Není divu – naše nároky na mobilní telefony a jejich využití se pořád zvyšují. Jak k neomezeným datům přistupují největší čeští operátoři?

 • Tarify
  14. prosince 2021|Petr Pohůdka
  Neomezená data si v zahraničí zatím neužijete

  Zrušení roamingu v Evropské unii výrazně usnadnilo naše cesty do zahraničí. U moře v Chorvatsku nebo v zimě v Alpách voláme, píšeme a surfujeme na internetu, jako bychom byli stále v Česku. Zatímco u volání a SMS na vás skutečně žádné nástrahy nečekají, u mobilních dat můžete být nepříjemně překvapeni – hlavně u neomezených tarifů.

 • Tarify
  08. listopadu 2021|Petr Pohůdka
  5G jen pro vybrané tarify? Přístup operátorů se liší

  Přístup k 5G síti má stále více uživatelů a jejich počet bude v následujících měsících rychle narůstat. Jak na situaci reagují operátoři? Poskytují 5G všem svým klientům, nebo jen v rámci vybraných tarifů? Strategie se u největších hráčů liší.

 • Tarify
  25. října 2021|Petr Pohůdka
  5 jednoduchých kroků, jak vypovědět smlouvu u stávajícího operátora

  Přestali jste být spokojení u svého poskytovatele mobilních služeb a odhodláváte se ke změně? Žádné obavy, odejít od operátora nebylo nikdy snazší. Podívejte se, jak vypovědět smlouvu u stávajícího operátora v pěti jednoduchých krocích.

 • Tarify
  12. října 2022|Petr Pohůdka
  T-Mobile, O2 nebo Vodafone? Koho z nich vybrat?

  Českému trhu s operátory dominují tři společnosti – T-Mobile, O2 a Vodafone. Osvědčení operátoři, kteří na první pohled nabízí velmi srovnatelné služby. Koho z velké trojky si vybrat? Je lepší T-Mobile, O2 nebo Vodafone?

 • Tarify
  01. září 2021|Petr Pohůdka
  Který operátor má lepší pokrytí?

  Skoro na desetině území České republiky můžete mít problémy s připojením k mobilnímu internetu. Nedá se přitom předpokládat, že by se situace v dohledné době rapidně zlepšila – pokrytí těchto míst brání různé překážky. Jak jsou na tom jednotliví operátoři? Zjistěte, který operátor má lepší pokrytí.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.