Neomezené tarify

Neomezená data, SMS i volání do všech sítí
 • Nezávislé srovnání největších mobilních operátorů

 • Garantovaná výše měsíční útraty za služby. Neplatíte nic navíc, ani za volání na pevné linky

 • Vybraný tarif vám zdarma pomůžeme sjednat

Neomezené tarify - grafika

Co je to neomezený tarif?

 • S neomezeným mobilním tarifem se nemusíte nijak omezovat - voláte, surfujete po internetu i píšete SMS bez jakýchkoliv limitů a starostí.

  Historicky neomezené tarify nejdříve nabídly neomezené volání a SMS. Operátoři až v průběhu let přidali i neomezená mobilní data.

Co zvážit při jeho výběru?

 • 1

  Pro koho je vhodný?

  Pravidelně vám na konci zúčtovacího období chybí volné minuty nebo data a musíte je draze dokupovat? V takovém případě vás neomezený tarif zpravidla vyjde levněji.

 • 2

  Na co si dát pozor?

  U neomezených dat si dejte pozor na to, jakou rychlost přenosu vám poskytovatel garantuje. Levnější neomezené tarify zpravidla mají limitovanou rychlost.

 • 3

  Kolik vás bude stát?

  Zcela neomezené tarify nepatří mezi nejlevnější, ty s omezenou rychlostí přenosu dat začínají zhruba na 600 korunách. Ušetřit můžete, pokud si u operátora sjednáte výhodný balíček služeb, který kromě tarifu obsahuje také internet nebo televizi.

Neomezené tarify u operátorů

Neomezeně XL

T-Mobile

Logo T-Mobile

 • Neomezená data, minuty i SMS

 • Rychlost 10 Mb/s (prvních 15 GB plnou rychlostí)

 • Podpora 5G sítě

 • 930 Kč/měsíc

Basic

Vodafone

Logo Vodafone

 • Neomezená data, minuty i SMS

 • Rychlost 2 Mb/s (možnost až 5 dní v měsíci vyzkoušet neomezené 5G připojení)

 • 599 Kč/měsíc

Neo Modrý

O2

Logo O2

 • Neomezená data, minuty i SMS

 • Rychlost 10 Mb/s

 • 899 Kč/měsíc

Neomezené tarify - mobil na ruce - grafika

S výběrem tarifu i jeho sjednáním vám pomůžeme

Při výběru mobilního tarifu vždy zvažte své nároky a způsob využití mobilního telefonu. Pokud se nechcete nechat omezovat, jsou pro vás neomezené tarify ideální volbou.

Fungují všechny neomezené tarify stejně?

Ačkoliv by neomezený tarif, jak jsme vysvětlili výše, měl obsahovat neomezené množství minut, dat i SMS, historicky se podmínky u jednotlivých operátorů lišily. V praxi se tak můžete setkat i s následujícími variantami.

Neomezené volání

Tarif s neomezeným voláním do všech sítí ocení například podnikatelé nebo lidé, kteří často volají příjemcům napříč mobilními operátory. Tarify zaměřené především na volání využívají i senioři.

Neomezené SMS

Tarify s neomezeným množstvím SMS zpráv se hodí především dětem nebo teenagerům, kterým nevadí menší počet volných minut nebo mobilních dat.

Neomezená data

Za tarif s neomezenými daty si v porovnání s ostatními kategoriemi připlatíte. Dejte si pozor především na rychlost přenosu, u levnějších tarifů ji operátoři často omezují.

Jak si neomezený tarif sjednat?

Se změnou operátora
U stávajícího operátora
Zřízení nového telefonního čísla
Srovnejte si ceny tarifů

Stačí v naší online kalkulačce zadat, co by měl váš nový tarif splňovat. Naši specialisté vám pomohou se na trhu neomezených tarifů zorientovat.

Připravte si OKU kód

Pro převod telefonního čísla mezi operátory je potřeba OKU kód, který najdete v internetové samoobsluze nebo na posledním vyúčtování.

Počkejte na převod čísla

OKU kód stačí nadiktovat našemu specialistovi, který vše zdarma vyřídí za vás. Během několika dalších dní vám kurýrní služba doručí novou SIM kartu.

Využívejte nový tarif

Jakmile nový operátor vše zpracuje, potvrdí vám aktivaci SIM karty pomocí e-mailu a SMS. Pak už stačí daný den SIM karty vyměnit a začít využívat výhodný tarif.

Srovnejte si ceny tarifů

Nejste spokojení se stávajícím mobilním tarifem? Zadejte do naší online kalkulačky požadavky, které by měl nový splňovat. Naši specialisté jsou připraveni vám s výběrem pomoci.

O administrativu se nestaráte

O veškerou administrativou a papírování se zdarma postaráme my. Vše vyřešíte z pohodlí domova.

Počkejte na aktivaci tarifu

Jakmile operátor vše zpracuje, změnu tarifu vám potvrdí pomocí e-mailu nebo SMS. Telefonní číslo ani SIM karta se v tomto případě nemění.

Srovnejte si ceny tarifů

Víte, co by měl váš nový tarif splňovat? Vyplňte tyto základní požadavky v naší on-line kalkulačce. Naši specialisté vám s výběrem rádi pomohou.

O administrativu se nestaráte

Zřízení nové služby vyřešíme s vybraným mobilním operátorem za vás. O nic se tak nemusíte starat.

Počkejte na aktivaci tarifu

Během několika dnů vám kurýrní služba doručí novou SIM kartu a vybraný operátor vás následně bude informovat o datu aktivace. Pak už jen stačí vložit SIM kartu do telefonu a využívat výhodnější tarif.

Co u nás najdete

Balíček na míru

Nejlevnější neomezený tarif pořídíte spolu s dalšími službami – pevným internetem a digitální televizí. V průměru ušetříte 5 088 Kč ročně.

Nezávazné srovnání

Do kalkulačky zadáte základní údaje, které by měl váš tarif splňovat, jako je objem dat nebo minut. Během několika okamžiků zjistíte, co nabízí největší operátoři.

S výběrem poradíme

S výběrem neomezeného tarifu vám poradíme. Srovnání tarifů mobilních operátorů i naše poradenské služby jsou vám k dispozici zcela zdarma.

Nejčastější otázky

Dá se sehnat neomezený tarif bez závazku?

Můžu neomezené jednotky využívat i v zahraničí?

Je možné si k tarifu pořídit i zvýhodněný telefon?

Jak často můžu tarif měnit?

Srovnaný magazín

 • Krádež auta - zloděj otevírá zámek na dveřích
  21. září 2023|Petr Woff
  10 nejčastěji kradených automobilů: Najdete v seznamu svoji značku?

  Moderní auta jsou stále sofistikovanější, ale pozadu nezůstávají ani zloději. Dříve používali hrubou sílu, která by jim dneska nestačila, takže se naučili různé elektrikářské a programátorské finty. V absolutním bezpečí není žádný vůz, některé modely však mizejí častěji než jiné. Jaké riziko hrozí Škodovce, Volkswagenu, Fordu a dalším automobilům?

 • Platba kreditní kartou
  19. září 2023|Magdaléna Kubečková
  Využijte kreditní kartu na maximum

  Umí vydělat několik procent z nákupu, nabízí zajímavé bonusy, pomůže vám překlenout čekání na výplatu. Můžete s ní bezpečně platit na internetu a v cizině vám usnadní půjčení auta. Když s ní ale neumíte pořádně zacházet, zaplatíte desítky procent navíc na úrocích. Víte, jaké jsou výhody a nevýhody kreditní karty?

 • Žárovka s mincemi v pozadí
  18. září 2023|Petr Woff
  Dodavatelé nabízejí energie pod cenovým stropem. Komu se vyplatí?

  Energie na evropských burzách zlevnily, a proto dodavatelé vydali nové ceníky. Společnosti ČEZ, E.ON, innogy, PRE nebo Pražská plynárenská nabízejí elektřinu a zemní plyn pod cenovými stropy, které stanovila vláda. Není však jisté, zda se v blízké budoucnosti dočkáme ještě výraznějších slev. Proto zvažte, jestli v současnosti uzavřete delší cenovou fixaci, nebo volnější smlouvu.

 • Zabezpečení motorky - zámek na kolo
  17. září 2023|Petr Pohůdka
  Zabezpečení motorky: Jak zastavit zloděje

  Lankové a řetězové zámky, zámek kotoučové brzdy s alarmem nebo GPS lokátor. Zabezpečení motorky proti krádeži má různou podobu. Který způsob ochrany je nejlepší? Záleží na konkrétní situaci. Nejlépe uděláte, když zkombinujete více prvků.

 • Figurka Lego
  15. září 2023|Jana Březinová
  LEGO, akční figurky a další sběratelské kousky. Jak je pojistit?

  V kostičkách LEGO nebo pár sběratelských kartičkách můžete mít doma stovky tisíc korun, a tak by vám nemělo chybět kvalitní pojištění. Netradiční sběratelské předměty můžete zahrnout do běžného pojištění domácnosti nebo je pojistit jako sbírku – pak se vám bude hodit znalecký posudek.

 • Kalkulačka a papíry s grafy
  13. září 2023|Petr Woff
  Sankce za předčasné splacení hypotéky mají stoupnout až na desetitisíce Kč. Jak se jim vyhnete?

  Vláda chce dovolit bankám, aby pokutovaly svoje klienty za předčasné splacení hypotečních úvěrů. Někteří občané by potom museli uhradit navíc až 2 % z předčasně splacené části celkové jistiny. V navrženém zákoně jsou však popsány situace, kdy můžete hypotéku bezproblémově umořit ještě předtím, než skončí její fixace. Pokuta se vám vyhne, třeba když prodáte svou nemovitost nebo se rozvedete. 

 • Muž na motorce
  11. září 2023|Jana Březinová
  Pojištění na motorku: Jak se liší od pojištění auta?

  Povinné ručení na motorku je levnější oproti autu, naopak za pojištění havárie si výrazně připlatíte. Neměli byste podcenit pojištění odcizení, protože motorky se více kradou. Co dalšího byste měli vědět o pojištění motorky?

 • Žena sedí s nohama v ponožkách u topení
  09. září 2023|Petr Pohůdka
  Topná sezona začíná: 5 tipů, na co nezapomenout

  Údržba kotle a komínu, odvzdušnění radiátorů nebo správné nastavení termostatu. Na topnou sezonu se raději připravte s dostatečným předstihem – zejména pokud potřebujete využít služeb profesionálů. Dobrá příprava vám navíc může přinést významné úspory. Na co před startem topné sezony nezapomenout?

 • Žena s účty počítá na kalkulačce
  08. září 2023|Jana Březinová
  Víte, co je kontokorent a kdy se vyplatí?

  Kontokorentní úvěr – zkráceně „kontokorent“ vám dovolí jít do minusu na vašem běžném účtu. Poskytne vám finanční rezervu a umožní zaplacení nečekaného výdaje, když si nechcete brát klasickou půjčku. Komu se kontokorent vyplatí a kdo by se mu měl raději vyhnout?

 • struktura-vydaju
  07. září 2023|Petr Woff
  Struktura výdajů domácnosti: Kolik a za co utrácejí chudí, průměrní a bohatí Češi?

  Tuzemské domácnosti platí především za bydlení a potraviny, následuje doprava a rekreace. Česká společnost je poměrně rovnostářská, ale přesto najdeme významné rozdíly mezi chudšími a bohatšími občany. Například nedávné zdražení elektrické a tepelné energie pociťují silněji senioři než průměrní a vysokopříjmoví zaměstnanci. Porovnejme, jakou strukturu mají výdaje našich domácností.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.