Cestovní pojištění pro děti

 • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

 • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

 • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

cestovní pojištění děti

Jestliže vyrážíte do zahraničí s dětmi, v žádném případě byste neměli zapomenout na cestovní pojištění. Děti jsou mnohem více náchylné k úrazům a nepřemýšlí nad možnými důsledky svého veselého a divokého chování.

Cestovní pojištění je nezbytné

Když už dorazíte na místo trávení dovolené, dávejte na děti dobrý pozor. Odřeniny, zlomeniny, spáleniny, úpal, úžeh a také průjmová onemocnění – to vše může ohrozit vaše dítě. Pokud má navíc rádo zvířata, hrozí od cizích psů a koček riziko nakažení zákeřnou vzteklinou.

Zdravotní péče v zahraničí není kryta z běžného pojištění a i ty nejmenší úrazy mohou vyjít na desítky až stovky tisíc korun. Bez cestovního pojištění byste tak museli vše hradit z vlastní kapsy, a to většinou znamená konec pohodové dovolené a také zbytečné výdaje, které byste jinak mohli utratit mnohem lépe.

Stojí to jen několik korun

Cestovní pojištění pro děti přitom stojí jen pár korun na den a kryje výdaje na ošetření a léčbu až do stovek tisíc korun. Toto pojištění totiž pojišťovny často nabízí za mnohem výhodnější cenu než v případě cestovního pojištění pro dospělé. Většinou jde o 50 % ceny běžného pojištění.


Srovnaný magazín

 • 10. září 2022|Petr Pohůdka
  Chytré hodinky pro děti: Co všechno umí a v čem pomohou rodičům?

  Chytré hodinky slouží jako prodloužená ruka telefonu, ale mohou představovat také jeho alternativu. Stále častěji na ně narazíte i u dětí. K čemu jsou dětské chytré hodinky dobré a v jakých situacích je ocení rodiče?

 • 14. července 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Cestování s obytným vozem: Vše, co potřebujete vědět, než vyrazíte

  Obliba dovolených v obytném voze už několik sezón roste. Pokud i vy letos plánujete pobyt „na čtyřech kolech” a jste v této oblasti absolutními nováčky, určitě vás bude zajímat, jak se na ni co nejlépe připravit. Máme pro vás řadu praktických rad i vychytaných aplikací, které vám pomohou užít si cestování na maximum.

 • 02. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Cestování v těhotenství

  Kvůli těhotenství se určitě nemusíte vzdát dovolené a cestování, na druhou stranu je dobré mít na paměti pár základních pravidel, abyste byla vy i nenarozené miminko v bezpečí. Pro cestování v těhotenství je ideální druhý trimestr.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.