Cestovní pojištění pro děti

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

Spočítat ceny
cestovní pojištění děti

Jestliže vyrážíte do zahraničí s dětmi, v žádném případě byste neměli zapomenout na cestovní pojištění! Děti jsou mnohem více náchylné k úrazům a nepřemýšlí nad možnými důsledky svého veselého a divokého chování.

Cestovní pojištění je nezbytné!

Když už dorazíte na místo trávení dovolené, dávejte na děti dobrý pozor! Odřeniny, zlomeniny, spáleniny, úpal a úžeh a také průjmová onemocnění – to vše může ohrozit vaše dítě. Pokud má navíc rádo zvířata, hrozí od cizích psů a koček riziko nakažení zákeřnou vzteklinou!

Zdravotní péče v zahraničí není kryta z běžného pojištění a i ty nejmenší úrazy mohou vyjít na desítky až stovky tisíc korun! Bez cestovního pojištění byste tak museli vše hradit z vlastní kapsy, a to většinou znamená konec pohodové dovolené a také zbytečné výdaje, které byste jinak mohli utratit mnohem lépe.

Stojí to jen několik korun

Cestovní pojištění pro děti přitom stojí jen pár korun na den a kryje výdaje na ošetření a léčbu až do stovek tisíc korun. Toto pojištění totiž pojišťovny často nabízí za mnohem výhodnější cenu než v případě cestovního pojištění pro dospělé. Většinou jde o 50 % ceny běžného pojištění.

Spočítat cestovní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).