Cestovní pojištění porod snadno a rychle

  • Online srovnání a sjednání bez nutnosti podpisu

  • Sjednání zabere nejvýše 2 minuty

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

cestovní pojištění děti

Cestování miluje každý. Muži, ženy jakýchkoliv generací. Přesto ale není ve všech situacích cesta doporučována, a to hlavně s ohledem na zdravotní stav. Mezi ten může patřit těhotenství. Samozřejmě v posledních stádiích nepojistí ženu žádné pojišťovna, ale v těch prvních až středních je tím správným produktem cestovní pojištění porod. Právě tato pojistka by tak měla být doslova povinností pro každou těhotnou ženu, která cestuje do zahraničí. A to jak k našim sousedům, tak i na druhý konec světa.

Co danou pojistku charakterizuje?

V první řadě to, že se zaměřuje na situace, které jsou spojeny se zdravotním stavem a nutným ošetřením samotné ženy. Je-li cestovní pojištění porod uzavřeno, tak veškeré výdaje hradí pojišťovny. Unikátem oproti standardní pojistce je ale i to, že se vztahuje i na samotné dítě a na jeho nutné ošetření. A to jak ve formě plodu ještě v matce, tak i v případě, že se v zahraničí dítě narodí. Automaticky tak pojistka přechází i na něho a hradí taktéž všechny výdaje, až do výše sjednaných limitů.

Jak sjednat? Online

Samozřejmě vždy záleží na každé matce, zda cestu do zahraničí podstoupí. Pokud ano, může pojistku uzavřít online, a to prostřednictvím našeho porovnávače. Ten umožní nejenom cestovní pojištění porod online uzavřít, ale také umožní vybrat takovou pojišťovnu, který vyhovuje jak rozsahem rizik a pojistných limitů, tak vyhovuje také cenou.