Cestovní pojištění na Korfu

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

cestovní pojištění

Jeden z nejznámějších řeckých ostrovů, který najdeme v Jónském moři. Často se můžeme setkat také s názvem Kerkyra, který je pro tento ostrov také používán. Sám má rozlohu více než 600 kilometrů čtverečných a vytváří stejnojmennou prefekturu. Oblíbený je především turisty, kteří zde najdou nejenom příjemné pláže, ale i řadu zajímavých míst a měst. Mezi významné památky se řadí mužský klášter v Paleokastrici a mezi významná města můžeme zařadit třeba Sidari nebo Rhoda. Též ostrov nadchne svou přírodou, pro kterou je nazýván nejzelenějším ostrovem.

Sjednejte si cestovní pojištění, které vás ochrání

Pokud vybíráte cestovní pojištění právě do této konkrétní destinace, rozhodně byste neměli zapomínat na výše limitů pojistného krytí. Jedná se o maximální částky, které vám jsou k dispozici. Pokud budeme konkrétní, je třeba doporučit, že čím budou vyšší, tím pro vás samozřejmě lépe. Tím vyšší možnosti ochrany na své cestě získáte.

Pojistka může mít různý rozsah

Při sjednávání myslete také na to, jaká rizika mohou nastat. Většinou dnes cestovní pojištění nabídne pojištění léčebných výloh, které je základem. Není to ale jediná možnost. Doporučujeme proto vybrat takovou pojistku, která může nabídnout třeba i pojištění vašich zavazadel nebo sportovní výbavy, stejně jako dokáže nabídnout i pojištění odpovědnosti.