Blog
Hypotéky
srovnání hypoték

Srovnání hypoték: Kdo má nejvýhodnější hypotéky na trhu?

10. července 2020|Vendula Flassig Vrablová|

Sníte o vlastním bydlení a zvažujete hypoteční úvěr? Pak vás určitě bude zajímat, kde vás čeká ta nejvýhodnější hypotéka. Nutno podotknout, že o (ne)výhodnosti úvěru rozhoduje řada parametrů a podmínek. Každý žadatel o hypotéku má navíc odlišné požadavky, takže nelze stoprocentně říct, která hypotéka je obecně ta nejvýhodnější. Možná vám ale pomůže následující srovnání hypoték, které jsou v současné době k dispozici.

UniCredit Bank Hypotéka s úrokem od 1,79 %

U UniCredit Bank si můžete půjčit 200 000 Kč až 20 000 000 Kč a to na 60 až 360 měsíců s extra nízkým úrokem, který začíná na 1,79 %. Vypůjčené prostředky navíc můžete použít nejen na nákup domu či bytu, ale také k modernizaci obydlí, výstavbě nového domu nebo jako investici do družstevního bytu. Hypotéku snadno vyřídíte pěkně z pohodlí domova a čerpat můžete až 90 % prostředků z potřebné částky.

mBank hypotéka Light nabízí extra dlouhou splatnost

Dalším poskytovatelem výhodných hypoték je i mBank, která přichází s produktem hypotéka Light. Hypotéka se vyznačuje extra dlouhou splatností, která činí 12 až 480 měsíců a použít ji můžete na pořízení vysněného domu či bytu, výstavbu, ale také koupi bytu nebo modernizaci stávajícího obydlí. Úroky hypotéky Light začínají na 1,94 %. Sjednat si k úvěru můžete i odpovídající pojištění schopnosti splácet.

Spočítat novou hypotéku

Účelová hypotéka od Equa bank bez poplatků

Zajímavá je také účelová hypotéka od Equa Bank, která se může pochlubit úrokem začínajícím na 2,29 %, ale i skutečností, že je oproštěná všech poplatků. Bance tak neplatíte za poskytnutí a vedení hypotéky, ani za její předčasné splacení, což je v dnešní době fér. Minimální částka k zapůjčení začíná na 300 000 Kč a doba splatnosti se v tomto případě pohybuje v rámci 60 až 360 měsíců. Hypotéku můžete opět využít na nákup domu či bytu, ale také k modernizaci obydlí, výstavbě nového domu nebo jako investici do družstevního bytu.

Flexibilní hypotéka Komerční banky

Pokud hledáte opravdu flexibilní produkt, který se dokáže přizpůsobit nejrůznějším situacím, vsaďte na hypotéku od Komerční banky. Tu můžete čerpat už od 200 000 Kč s dobou splatnosti 60 až 360 měsíců. Úrok této hypotéky začíná na 2,39 % a její vyřízení je zcela zdarma. Neplatíte ani za vedení hypotéky nebo její předčasné splacení. Peníze navíc můžete použít kromě jiného také k vypořádání spoluvlastníků.

Hypotéka od Air Bank na větší výdaje a bez poplatků

Potřebujete větší objem finančních prostředků? Zamiřte do Air Bank, kde vám jsou schopni půjčit až 30 000 000 Kč. Úrok Air Bank hypotéky začíná na 2,39 % a splácet ji můžete 12 až 360 měsíců. Velkou výhodou je i to, že neplatíte nic za poskytnutí, vedení ani předčasné splacení hypotéky. Získané finanční prostředky snadno použijete ke koupi nemovitosti, financování družstevního bytu, investice do nemovitosti a další nezbytné výdaje.

Unikátní hypotéční úvěr od Wüstenrot

Wüstenrot přichází s unikátním hypotečním úvěrem pro ty, kteří netuší, kolik peněžních prostředků mohou získat a tím pádem si nejsou jisti, jakou nemovitost vybrat. Hypotéka dopředu – jak se tenhle produkt oficiálně nazývá – žadateli zajistí finance na bydlení, které si musí postavit nebo zakoupit do následujících dvanácti měsíců. Má tak celý rok na poklidný a rozvážný výběr, jehož výsledkem bude vysněné obydlí se vším všudy. Úrok téhle hypotéky začíná na 2,59 % a splatnost může dosahovat až 40 let.

Vendula Flassig Vrablová Více článků autora
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).