cestovani
Potřebujete uzavřít cestovní pojištění a nejste si jisti, zda je lepší navštívit pobočku, nebo vše zvládnout online ? Rozhodně je lepší volbou internet. Podívejte se na náš přehled pozitiv, které vás o tom zcela jasně přesvědčí.

Vše sjednáte z pohodlí vašeho domova
První klíčovou výhodou online sjednání je to, že není třeba kamkoliv chodit. Vše vyřídíte z pohodlí domova a samozřejmě také kdykoliv. Oproti tomu na pobočce byste museli trávit velké množství svého času, nehledě na nutnost zbytečného cestování. Takto vám stačí jenom připojení k internetu a některé ze zařízení, jako je:

Spočítat
cestovní pojištění
  • Počítač a notebook
  • Tablet
  • Chytrý mobilní telefon

Online sjednání přinese nejlepší ceny
Druhým důvodem, proč ser rozhodnout pro online sjednání, je jistota nízkých cen. A to hned ze dvou důvodů. Pokud máte vybranou pojišťovnu, kde cestovní pojištění sjednáte, můžete si být jisti, že v případě online vyřízení můžete získat zajímavou slevu. Pokud v pojišťovně jasno nemáte, nezapomínejte na to, že si můžete jednotlivé možnosti porovnat a vybrat tu, která bude nejvýhodnější na trhu.

Porovnat si lze i varianty pojistek
Ne každá pojišťovna nabídne to, co skutečně potřebujete. Proto nezapomínejte na další klíčovou výhodu online sjednání. Tou je možnost porovnat si konkrétní pojistky, a to samozřejmě podle jednotlivých parametrů. Sem se mohou řadit jak možnosti spojené s tím, jak velké chcete pojistné limity, tak i možnosti spojené s porovnáním toho, zda máte zájem jenom o pojištění léčebných výloh, nebo i o pojistku zavazadel, či vaší odpovědnosti.

Zvládne to každý
I když nejste zkušený uživatel počítačů, není třeba mít jakékoliv obavy. Sjednat pojistku online dnes zvládne skutečně každý, a to mimo jiné také s jistotou, že to nemusí trvat déle, než jenom několik málo minut. I to je výhoda této cesty, která zaručeně nezklame nikoho.