Cestovní pojištění – srovnání cen

Zimní cestovní pojištění je specifický druh pojištění, které se vztahuje na aktivity spojené se zimou a destinacemi s bohatou sněhovou nadílkou. V zimě je mnohem snadnější přivodit si nějaký úraz, ať už vlivem nešikovnosti, cizím zaviněním či nehodou na zledovatělých silnicích.

Perfektní cestovní pojištění na zimu

Každý výlet za zimními radovánkami by měl dopadnout co možná nejbezpečněji, aby si ho všichni náležitě užili a nemuseli se stresovat případnými náhlými výdaji. V zahraničí totiž i to nejbanálnější zranění, vyžadující zásah doktorů, může vyjít na stovky tisíc korun! Pokud nebudete mít sjednané cestovní pojištění, budete muset vše zaplatit z vlastní kapsy! Cestovní pojištění přitom stojí doslova pár korun na den a kryje za vás výdaje až do několika stovek tisíc korun.

Připojistěte se

Pro vlastní klid doporučujeme se ještě připojistit takzvaným doplňkovým pojištěním. To může krýt například výdaje při poškození osobních věcí, uhradí stornopoplatky cestovní kanceláři, škody na vašem sportovním vybavení a také poruchy vozu při cestě a také si můžete připojistit rizikové sporty, na které se běžné cestovní pojištění nevztahuje.

Spočítat
cestovní pojištění
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2