Cestovní pojištění – srovnání cen

Je jasné, že vývoj ceny zemního plynu mnoho lidí znepokojuje. Je to dáno hlavně tím, že platby neustále stoupají. To se negativně podepisuje na tom, že platíme více. Zvyšuje se nejenom složka regulovaná, kterou je hlavně poplatek samotnému distributorovi, ale i složka neregulovaná, která souvisí s cenou plynu na burze a s následnou marží dodavatele, u kterého máme zemní plyn objednaný.

Vývoj ceny zemního plynu vás nemusí překvapit

Využijte náš porovnávač a budete vědět, proč tomu tak je. I když půjde vývoj ceny zemního plynu nahoru, můžete vždy najít dodavatele, u kterého zaplatíte méně, než tomu bylo doposud. Můžete ho najít z pohodlí vašeho domova, a to velmi rychle a také samozřejmě i velmi jednoduše. A to ať už plánujete novou přípojku, nebo je ve vašem zájmu naopak to, že budete chtít změnit dodavatele stávajícího.

Jak vybrat toho pravého?

Pomocí našeho porovnávače je to snadné. Prvním krokem je rozhodně uvedení několika údajů, kam se řadí hlavně informace o lokalitě odběrného místa, o využití plynu a o spotřebě. Následně se vám zobrazí seznam dodavatelů i se svými cenami. Je na vás, jakého si zvolíte. Toho online zkontaktujete a už jenom podepíšete připravenou smlouvu. Pokud přecházíte od konkurence, může za vás i vše kompletně vyřídit.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 66