Elektřina Praha

  • Srovnání 43 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli ZDARMA zařídíme

  • Vše vyřešíte z pohodlí Vašeho domova

Elektřina - žárovka a zástrčka

Změňte dodavatele elektřiny v Praze a ušetřete

Chtěli byste za elektřinu v Praze platit méně? Nebojte, nemusíte doma sedět při svíčkách. Snížení spotřeby elektrické energie není jedinou cestou k úsporám – lepší řešení je změna dodavatele. Trh s elektřinou v ČR je liberalizovaný, a tak si můžete dodavatele elektřiny svobodně vybrat. Srovnejte si dodavatele elektřiny v Praze a ušetřete.

Cena elektřiny Praha: Kde je nejnižší?

Žádné pročítání složitých ceníků ani obcházení poboček – srovnání cen elektřiny v Praze si uděláte jednoduše online. Vyplňte několik základních údajů do kalkulačky a do minuty přesně víte, kdo vám nabídne elektřinu nejvýhodněji.

Do kalkulačky zadáte svoji spotřebu elektřiny a Prahu jako kraj, ve kterém bydlíte. Pokud nemáte po ruce vyúčtování elektřiny, udělejte si alespoň orientační srovnání podle velikosti domácnosti a účelu, k jakému elektřinu využíváte.

Elektřina Praha: Přes 40 dodavatelů a úspora 3325 Kč

Ve srovnání ceny elektřiny v Praze najdete přes 40 dodavatelů. Kalkulačka vám ukáže nejen toho nejlevnějšího dodavatele elektřiny, ale také toho nejlepšího – stačí, když si zvolíte řazení podle doporučení. Víme, že nejnižší cena není vše, a tak porovnáváme dodavatele také z hlediska kvality poskytovaných služeb. Čím více hvězdiček dodavatel má, tím lepší služby nabízí. Elektřinu v Praze tak získáte nejen nejlevněji, ale také za férových podmínek. V průměru ušetří naši zákazníci na elektřině 3225 Kč ročně.

Změnu dodavatele zařídíte online a zdarma

Láká vás platit nižší cenu za elektřinu v Praze? Našli jste dodavatele, který přesně odpovídá vašim potřebám? Výborně! Stejně jednoduše, jako jste si udělali srovnání cen, provedete i změnu dodavatele. Veškeré podklady dostanete do e-mailové schránky a naši operátoři vám budou k dispozici na telefonu, aby vás provedli celým procesem. Vy nemusíte nikam chodit, vše zařídíte online.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.