Cestovní pojištění – srovnání cen

Změňte dodavatele elektřiny v Praze a ušetřete

Chtěli byste za elektřinu v Praze platit méně? Nebojte, nemusíte doma sedět při svíčkách. Snížení spotřeby elektrické energie není jedinou cestou k úsporám – lepší řešení je změna dodavatele. Trh s elektřinou v ČR je liberalizovaný, a tak si můžete dodavatele elektřiny svobodně vybrat. Srovnejte si dodavatele elektřiny v Praze a ušetřete.

Neplatíte příliš za elektřinu?

Cena elektřiny Praha: Kde je nejnižší?

Žádné pročítání složitých ceníků ani obcházení poboček – srovnání cen elektřiny v Praze si uděláte jednoduše online. Vyplňte několik základních údajů do kalkulačky ado minuty přesně víte, kdo vám nabídne elektřinu nejvýhodněji.

Do kalkulačky zadáte svoji spotřebu elektřiny a Prahu jako kraj, ve kterém bydlíte. Pokud nemáte po ruce vyúčtování elektřiny, udělejte si alespoň orientační srovnání podle velikosti domácnosti a účelu, k jakému elektřinu využíváte.

Elektřina Praha: Přes 40 dodavatelů a úspora 3325 Kč

Ve srovnání ceny elektřiny v Praze najdete přes 40 dodavatelů. Kalkulačka vám ukáže nejen toho nejlevnějšího dodavatele elektřiny, ale také toho nejlepšího – stačí, když si zvolíte řazení podle doporučení. Víme, že nejnižší cena není vše, a tak porovnáváme dodavatele také z hlediska kvality poskytovaných služeb. Čím více hvězdiček dodavatel má, tím lepší služby nabízí. Elektřinu v Praze tak získáte nejen nejlevněji, ale také za férových podmínek. V průměru ušetří naši zákazníci na elektřině 3225 Kč ročně.

Změnu dodavatele zařídíte online a zdarma

Láká vás platit nižší cenu za elektřinu v Praze? Našli jste dodavatele, který přesně odpovídá vašim potřebám? Výborně! Stejně jednoduše, jako jste si udělali srovnání cen, provedete i změnu dodavatele. Veškeré podklady dostanete do e-mailové schránky a naši operátoři vám budou k dispozici na telefonu, aby vás provedli celým procesem. Vy nemusíte nikam chodit, vše zařídíte online.

Vybrat nového dodavatele na míru
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3