Cestovní pojištění – srovnání cen

Ušetřete změnou dodavatele plynu

Máte izolovaný objekt, místnosti nepřetápíte a na radiátory jste nainstalovali termohlavice? Všechna plynová zařízení jsou moderní, dodržujete pravidelné revize, ale stejně platíte více, než byste si představovali? Hlavní problém může být v dodavateli, jejich ceny se totiž výrazně liší. Věděli jste, že zákazníci, kteří se rozhodnou pro změnu dodavatele plynu s námi, ročně ušetří více než 4 tisíce korun? Levnější plyn v Olomouci čeká i na vás.

Neplatíte příliš za plyn?

Za minutu víte, kdo nabízí nejlevnější plyn v Olomouci

Během minuty uvidíte, kdo vám nabízí nejlevnější zemní plyn v Olomouckém kraji. Online kalkulačka plynu vám přinese porovnání několika desítek dodavatelů plynu. Stačí, abyste zadali svou roční spotřebu, kraj a využití plynu. Pokud spotřebu neznáte, bude odhadnuta podle velikosti vašeho bydlení a typu využití. Nabídky jednotlivých dodavatelů získáte přehledně srovnané. Nemusíte vybrané společnosti obcházet nebo procházet jejich ceníky.

Zemní plyn Olomouc: Změnu dodavatele vyřešte z domova

Našli jste dodavatele, který vám plyn poskytne mnohem levněji? Změnu dodavatele vyřídíme za vás. Není nutné mít obavy ze složité administrativy, ani navštěvovat pobočku nového poskytovatele. Operátoři vás celým procesem změny dodavatele zdarma provedou. Vy si zajistíte levnější plyn a vůbec nemusíte opustit pohodlí svého domova.

Neplatíte příliš za plyn?

Jak vybrat dodavatele pro zemní plyn v Olomouci

Cena je důležitá, ale zapomínat byste neměli ani na další faktory. Porovnání cen plynu si můžete seřadit také podle celkové kvality poskytovaných služeb. U každého dodavatele najdete ikonku s počtem hvězdiček. Čím více hvězdiček, tím lépe poskytovatel dopadl při porovnání ostatních aspektů – například férovosti obchodních podmínek nebo úrovně zákaznického servisu. Máte tak jistotu, že dosáhnete nejen na nejlevnější, ale celkově nejlepší nabídku plynu v Olomouci.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 4