Blog
Energie
Kolik je na našem území distributorů plynu?

Kolik je na našem území distributorů plynu?

06. ledna 2017|Monika Šaríková|

Aby mohl plyn proudit do našich domácností, je třeba nejenom dodavatele, ale také distributora. V souvislosti s tím se nabízí otázka, kolik je na našem území distributorů plynu. Jsou celkem tři a aktuálně pokrývají celé území naší země. Nejenom, že se starají o distribuční soustavu, ale také mohou plyn sami nabízet domácnostem a firmám, stejně jako prostřednictvím nich nabízejí plyn i jednotliví dodavatelů.

Porovnat ceny plynu


Kolik je na našem území distributorů plynu? Dostatek, a toho můžete využít


Díky tomu, že není jenom jeden jediný distributor, lze těžit právě z toho, že na mnoha místech je plyn levnější, než na těch jiných. Zjistit, jak je tomu právě u vás je snadné. Náš porovnávač vám pomůže s tím, abyste vždy našli tu nejnižší možnou cenu. A to ve chvíli, kdy se zeptáte, kolik je na našem území distributorů plynu, stejně jako následných dodavatelů. Budete je mít přehledně seřazeny, podle cen.


Vyhledat nejnižší cenu je hračkou
Stačí pár minut vašeho času a dále jenom informace o lokalitě vaší přípojky, o vaší aktuální spotřebě, stejně jako i o tom, k čemu plyn využíváte. Náš porovnávač vše vyhodnotí a vytvoří seznam dodavatelů, seřazených podle cen. Vše samozřejmě s ohledem na ideální tarif. K tomu nejlevnějšímu lze také ihned přestoupit, a to na základě konkrétní poptávky, kterou budete moci přirozeně ihned a jednoduše podat i vy.

Monika Šaríková Více článků autora
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).