Na Tepelské vrchovině, asi 36 kilometrů jihovýchodně od Karlových Varů, na řece Střela, se rozkládá město Toužim. Město je známé hlavně díky svému velkému množství rybníků. Pocházíte z Toužimi a hledáte místo, kam zajet s autem na technickou? S tím vám můžeme pomoci a k tomu přidáme i tipy, jak na provozu vozidla ušetřit.

Vyplatí se kontrola auta před technickou?

Kontrola v autoservisu zkušeným automechanikem se před samotnou technickou rozhodně vyplatí. Automechanik se podívá a odstraní veškeré neduhy, které by mohly ohrozit prodloužení technické. Zkontroluje vám nejen světla a brzdy, ale také stav pneumatik a hladinu provozních kapalin, rozšířenou korozi a mnoho dalšího. Vy si v rámci návštěvy nachystejte a zkontrolujte dokumenty, mezi které patří malý a velký technický průkaz spolu se zelenou kartou a složením povinné výbavy.

Ušetřit můžete i na provozu vozidla

A to hned několika způsoby. Jedním z nich je spojení technické spolu s emisní kontrolou. Technik ze stanice vám může díky tomu poskytnout výrazně nižší cenu, než jakou byste zaplatili za tyto dvě procedury odděleně. Ušetřit můžete také na povinném ručení, které si u nás můžete nezávazně porovnat pomocí intuitivní kalkulačky.