Na Tepelské vrchovině, asi 36 kilometrů jihovýchodně od Karlových Varů, na řece Střela, se rozkládá město Toužim. Město je známé hlavně díky svému velkému množství rybníků. Pocházíte z Toužimi a hledáte místo, kam zajet s autem na technickou? S tím vám můžeme pomoci a k tomu přidáme i tipy, jak na provozu vozidla ušetřit.

Vyplatí se kontrola auta před technickou?

Kontrola v autoservisu zkušeným automechanikem se před samotnou technickou rozhodně vyplatí. Automechanik se podívá a odstraní veškeré neduhy, které by mohly ohrozit prodloužení technické. Zkontroluje vám nejen světla a brzdy, ale také stav pneumatik a hladinu provozních kapalin, rozšířenou korozi a mnoho dalšího. Vy si v rámci návštěvy nachystejte a zkontrolujte dokumenty, mezi které patří malý a velký technický průkaz spolu se zelenou kartou a složením povinné výbavy.

Ušetřit můžete i na provozu vozidla

A to hned několika způsoby. Jedním z nich je spojení technické spolu s emisní kontrolou. Technik ze stanice vám může díky tomu poskytnout výrazně nižší cenu, než jakou byste zaplatili za tyto dvě procedury odděleně. Ušetřit můžete také na povinném ručení, které si u nás můžete nezávazně porovnat pomocí intuitivní kalkulačky.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.