Obec Sadov najdeme v okrese Karlovy Vary. Obývá ho asi 1 300 stálých obyvatel. Pokud v Sadově bydlíte a přemýšlíte, kde tady nechat prodloužit technickou vašemu plechovému miláčkovi, máme pro vás aktuální kontakty na stanici technické kontroly Sadov a přidáme i pár tipů, jak ušetřit.

Kdo je připraven, není překvapen

Za propadlou technickou hrozí pokuta až do výše 10 000 Kč, případně i zákaz řízení. Proto je potřeba platnost „nálepky“ průběžně kontrolovat a na STK se objednat s dostatečným předstihem. Aby vůz prohlídkou prošel bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré ho nechat zkontrolovat zkušeným mechanikem, který případně opraví závady, jež by mohly získání technické zkomplikovat.

Víme, jak ušetřit nejen na technické

Pokud potřebujete u vozu nechat změřit taky emise, domluvte si technickou společně s emisní prohlídkou. Často můžete získat zajímavou slevu nebo výhodnější cenu. A ušetřit můžete i na povinném ručení, jehož cenu za vás porovná náš online srovnávač. Pokud najdete výhodnější nabídku, snadno si ji sjednáte online.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.