Město Aš najdete zhruba 20 km severozápadně od Chebu, ve stejnojmenném okrese a Karlovarském kraji. Potřebujete tady nechat zkontrolovat svého plechového miláčka? A zároveň nechcete za STK platit víc, než musíte? Jednoduše mezi sebou porovnejte ceny u jednotlivých stanic a vyberte si tu, která vám bude svými parametry nejvíce vyhovovat.

Jděte na to od lesa

Ještě před tím, než s autem na kontrolu vyrazíte, překontrolujte povinnou výbavu automobilu i celkový stav vozidla. Vyhnete se tak celé řadě nepříjemností, z nichž asi nejzávažnější je ta, že vám platnost technické kontroly vybraná stanice neprodlouží.

Pokud chcete na kontrole ještě více ušetřit, během objednávání se informujte o tom, jestli je možno spojit emisní a technickou kontrolu vašeho vozu. Na některých STK ve městě Aš díky tomu získáte zajímavou slevu. A co si budeme povídat… kdo šetří, má za tři!

Poradíme, jak ještě více ušetřit

Kromě toho, že mezi sebou porovnáte ceny za STK u vybraných poskytovatelů této služby, můžete během několika mála kliknutí ušetřit taky na svém povinném ručení. K tomu vám poslouží třeba naše online kalkulačka, prostřednictvím které najdete nejvýhodnější povinné ručení, za které nezaplatíte víc, než bude nezbytně nutné.