Mariánské Lázně jsou městem v okrese Cheb v Karlovarském kraji. Málokdo taky tuší, že „Mariánky“ jsou nejmladší z proslulého trojúhelníku západočeských lázeňských měst. Jejich rozloha je 51,78 km² a žije tady asi 13 tisíc stálých obyvatel. Patříte mezi ně? Pokud vlastníte automobil, poradíme, kam s ním zajet na pravidelnou technickou.

Bez platné technické na silnice nevyrážejte

Mít platnou technickou je ze zákona povinné. Pokud byste bez ní vyrazili na silnice, hrozí vám vysoká pokuta a v krajním případě i zákaz řízení. U nových vozů je nutno nechat provést technickou poprvé po čtyřech letech. Starší automobily ji musí absolvovat co dva roky.

Víte, jak (nejen) na technické ušetřit?

Cena samotné technické prohlídky se pohybuje mezi 900 až 1100 korunami. Vždy záleží na konkrétní lokalitě. Pokud potřebujete nechat u vozu změřit emise, domluvte si jejich měření u příležitosti samotné technické. Získat můžete výhodnější cenu nebo alespoň menší slevu. Chcete ještě výrazněji ušetřit? Porovnejte si pomocí naší kalkulačky ceny povinného ručení!

Stanice technické kontroly Mariánské Lázně

AUTORENT SALON, s.r.o. - stanice technické kontroly Mariánské Lázně, Tepelská 551/5, 353 01 Mariánské Lázně, tel. +420 354 623 084