Sokolov je město ve stejnojmenném okrese v Karlovarském kraji, asi 18 kilometrů západně od Karlových Varů. Žije zde přibližně 23 tisíc stálých obyvatel. Jste jedním z nich a vlastníte automobil, kterému bude končit technická? Poradíme, kde mu ji nechat prodloužit a jak (nejen) na technické ušetřit.

Správná příprava je základ

Ještě před tím, než se na kontrolu u vybrané technické stanice objednáte, je dobré nechat auto překontrolovat u zkušeného automechanika nebo v ověřeném autoservise. Tady většinou „na první dobrou“ odhalí závady, které by mohly získání technické ohrozit nebo dokonce úplně zhatit. Vy si mezitím překontrolujte veškeré doklady, které budete během prohlídky předkládat a složení povinné výbavy.

Kdo šetří, má za tři

Chcete na technické ušetřit? Domluvte si prohlídku na stejný termín jako měření emisí. Technici z vybrané stanice vám díky tomu mohou nabídnout výhodnější cenu nebo alespoň nějakou slevu. Chcete na provozu vozidla ušetřit ještě víc? Porovnejte si pomocí naší online kalkulačky ceny povinného ručení a zjistěte, zda za stávající pojistku neplatíte zbytečně víc, než je nezbytně nutné. Pokud narazíte na výhodnější cenu nebo nabídku, jednoduše si sjednáte online.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.