Cheb leží ve stejnojmenném okrese, asi 40 kilometrů jihozápadně od Karlových Varů a 5 kilometrů od hranic s Německem. Bydlíte tady a potřebujete nechat prodloužit technickou u vašeho plechového miláčka? Poradíme, kam s ním zajet a jak se na samotnou kontrolu připravit.

Nenechte návštěvu STK Cheb náhodě

Ještě před tím než si domluvíte termín technické kontroly, kontaktujte svého automechanika, který by měl auto před STK důkladně zkontrolovat. Minimalizujete tak riziko, že auto technickou neprojde. V servisu totiž mají rovnou v nabídce také služby spojené právě s STK a vědí, na co se mají zaměřit. Případné nedostatky pak ihned opraví.

Ušetřete na prohlídce i dalších výdajích

Pokud vaše auto potřebuje taky změřit emise, domluvte si jejich měření právě během technické. Často tak můžete nějakou tu stovku ušetřit. A ušetřit můžete i na dalších výdajích, které jsou s provozem vozidla neodmyslitelně spojené. Prostřednictvím naší nezávislé online kalkulačky totiž zjistíte, jestli za povinné ručení neplatíte víc, než je nezbytně nutné.

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.